Orai: bus itin malonu – grįš vasariška kaitra

@ Shutterstock

Šią savaitę temperatūra kasdien kils vis aukščiau, tačiau bus sausa – jau pritrūks lietaus.

Pirmadienį šalį ir vėl lepins saulė, vyraus maloni šiluma. Numatomas nesmarkus šiaurės rytų krypties vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse saulės spinduliai orą sušildys iki 22 laipsnių. Šiauliuose bus apie 21, o prie jūros apie 16 laipsnių šilumos.

Antradienį termometrų stulpeliai kils truputį aukščiau ir vėl bus giedra. Pūs šiaurės rytų krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune naktis žvaigždėta, vyraus 9 laipsnių šiluma. Dieną oras šils iki 23–24 laipsnių. Šiauliuose taip pat vyraus skaidrus dangus. Nakties metu termometrai fiksuos 8, įdienojus 22 laipsnius šilumos. Pajūryje naktį bus apie 7, dieną apie 19 laipsnių šilumos, maloniai švies saulė.

Trečiadienį vietomis išaugs debesuotumas, tačiau lietaus tikimybė bus menka. Suksis vidutinio stiprumo rytų krypties vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse naktis bus giedra, vyraus 10 laipsnių šiluma. Dieną danguje sukiosis debesys, temperatūra kils iki 23 laipsnių. Šiauliuose pirma paros pusė bus giedra, termometrai fiksuos 9 laipsnius šilumos. Po pietų išaugs debesuotumas, bus apie 21 laipsnį šilumos. Pajūryje be žymesnių kritulių, antroje dienos pusėje dangumi keliaus didesni debesys. Naktį bus apie 10, dieną apie 21 laipsnį šilumos.

Ketvirtadienį temperatūra kils aukščiau, vietomis iki 27 laipsnių šilumos. Tačiau kai kur dangų truputį niaukstys debesys. Išsilaikys vidutinio stiprumo rytų, pietryčių krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune dangumi plauks tai didesni, tai mažesni debesys. Naktį bus apie 13, dieną Vilniuje apie 23, Kaune apie 24 laipsnius šilumos. Šiauliuose debesų gretos bus didesnės, kritulių nenumatoma. Nakties metu temperatūra sieks 12, įdienojus 23 laipsnius šilumos. Pajūryje vyraus skaidrus dangus. Naktį termometrai rodys 14, dieną 23 laipsnius šilumos.

Penktadienį be didesnių pokyčių, numatomas gūsingas pietryčių krypties vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse naktį bus apie 12, dieną apie 23 laipsnius šilumos. Šiauliuose naktį temperatūra sieks 13, įdienojus 22 laipsnius šilumos. Pajūryje naktį bus apie 15, dieną apie 22 laipsnius šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį didesnių permainų nebus. Vietomis danguje sukiosis debesys, pūs nepastovios krypties vėjas. Šeštadienį išsilaikys panaši šiluma kaip penktadienį, o prie jūros bus netgi gaiviau. Sekmadienį termometrų stulpeliai vėl kils aukščiau.

 

» Rašyti komentarą