Padėti Ukrainai kiekvienas galite ir maisto produktais bei drabužiais

Ukrainos vadovai ne kartą kreipėsi į pasaulio bendruomenę, prašydami paramos Rusijos agresijos akivaizdoje. Jos kariuomenei trūksta ne tik neperšaunamų liemenių, šalmų ar batų, bet ir maisto bei medicininės pagalbos priemonių.

Norėdamos padėti šiai šaliai, Lietuvos Krašto apsaugos savanorių pajėgos organizuoja maisto, medicininės pagalbos priemonių bei kitų daiktų siutimą į Ukrainą. Prie jų galite prisidėti ir jūs.

Jei norite nusiųsti net ir nedidelį siuntinį Ukrainos antiteroristinės operacijos dalyviams, susisiekite telefonais +370 639 28103, +370 654 57595 arba parašykite elektroninį laišką adresu [email protected]. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikia daiktų bei maisto produktų priėmimo vietos.

Iš tikrųjų net ir maži dalykai gali reikšti labai daug - viena kojinių pora gali kažką sušildyti, o greitai paruošiamos košės - užtikrinti vakarienę.


Paramai reikalingi daiktai:

Maisto produktai: mėsos konservai, greitai paruošiamos sriubos, riešutai, medus, saldus sutirštintas pienas, arbata, kava, vitaminai, maisto papildai, šokoladas, gabalinis cukrus, saldainiai-ledinukai, chalva, džiovinti vaisiai, sausainiai ir kiti greitai negendantys maisto produktai.

Pirmosios medicinos pagalbos priemonės, pleistrai, antklodės, higienos priemonės.

Daiktai: žibintuvėliai, elementai, neperšlampantys drabužiai, megztos kepuraitės, turistiniai kilimėliai, veido kaukės, neperpučiami drabužiai, degtukai, žiebtuvėliai, pirštinės, antkeliai, šalikai, medvilninės ir vilnonės kojinės, termosai, termosiniai puodeliai ir kt.

Daugiau: www.paremk-ukraina.lt, https://www.facebook.com/savanoriai

» Rašyti komentarą