„Pampers“ kartu su „UNICEF“ prieš naujagimių stabligę

Nuo 2006-ųjų metų „Pampers“ kampanija „1 pakuotė = 1 vakcina“* padėjo eliminuoti naujagimių stabligę 19-oje besivystančių šalių, kur gyvybę gelbstinti vakcina pasiekė mamą ir jos kūdikį kas sekundę. Sunkus darbas negali sustoti dabar - milijonai mamų ir jų mažylių yra pavojuje!

Stabligė - mamoms ir kūdikiams mirtinai pavojinga liga


Stabligė - nervų sistemos struktūras pažeidžianti liga, sukelianti stiprius, skausmingus raumenų susitraukimus dėl kurių gali lūžti kaulai, dantys, ištikti hipoksija ir mirtis. Šia baisia liga užsikrečiama jos sukėlėjams ar jų sporoms patekus į atvirą žaizdą, tad stabligė mirtinai pavojinga antisanitarinėmis sąlygomis gimdančioms moterims bei jų naujagimiams.

Patikimiausia stabligės profilaktikos forma – skiepai.

Milijonai mamų ir kūdikių laukia pagalbos

„Pampers“ kartu su „UNICEF“ pasiekė puikių rezultatų. Nuo partnerystės pradžios, stabligės vakcina pasiekė motiną ir jos kūdikį kas sekundę, 100 milijonų mamų ir jų kūdikių buvo apsaugoti nuo naujagimių stabligės visame pasaulyje. Pavojinga liga eliminuota 19-oje šalių - Burkina Fase, Bisau Gvinėjoje, Rytų Timore, Kamerūne, Laose, Ganoje, Ugandoje, Liberijoje, Tanzanijoje, Dramblio Kaulo Kranto Respublikoje, Siera Leonėje, Gabone, Mianmare, Senegale, Kambodžoje, Mauritanijoje, Madagaskare.


Darbas privalo tęstis. 19-oje šalių gyvenančios mamos ir jų kūdikiai tebėra pavojuje - 67 milijonai mamų ir jų naujagimių išlieka rizikos zonoje.

„Pampers“ kartu su „UNICEF“ siekia eliminuoti naujagimių stabligę

Gera žinia ta, kad toks paprastas dalykas kaip „Pampers“ sauskelnių pakuotės įsigijimas gali apsaugoti naujagimius nuo stabligės. Parduotuvėse ieškokite „Pampers“ sauskelnių pakuočių su „UNICEF“ logotipu – įsigydami pakuotę Jūs padėsite sustabdyti pavojingą stabligę.„UNICEF“ prižiūri, kad vakcinos būtų pristatytos į atokias vietas, kur sveikatos paslaugų prieinamumas yra didžiulis logistinis ir finansinis iššūkis.

Moterys dažnai gimdo namuose antisanitarinėmis sąlygomis, tad stabligės sporos gali patekti per nukirptą virkštelę ir užkrėsti mamą bei kūdikį. Gera žinia yra ta, kad šios tragiškos ligos galima išvengti, skiepijantis nebrangiomis vakcinomis, kurias parūpina „Pampers“ kartu su „UNICEF“.

Bendromis pastangomis kampanija „1 pakuotė = 1 vakcina“* gali visur eliminuoti naujagimių stabligę.

* Nuo kiekvienos „Pampers“ pakuotės („Pampers Active Baby-Dry“ ir „Pampers Pants“), įsigytos nuo 2016 m. spalio 1 d. iki gruodžio 31 d., „Procter&Gamble“ paaukos 0,078 Eur „UNICEF“ kovai prieš naujagimių stabligę paremti. Ši suma prilygsta, pavyzdžiui, vienos vakcinos kainai ar remia jos pristatymą. „UNICEF“ neremia jokio prekės ženklo ar produkto.
 

» Rašyti komentarą