Patarimų kraitė. Kaip pasidaryti indų ploviklį?

Pastaruoju metu vis daugiau žmonių ieško rankų darbo alternatyvų pirktinėms priemonėms. Vieniems tai – mada, kitiems – būdas apsaugoti savo pačių ir vaikų sveikatą. Šį kartą papasakosime, kaip patiems pasidaryti indų ploviklį – priemonę, be kurios neapsieina nė viena šeimininkė.

Pirmas būdas. Sutarkuokite apie 25 g ūkiško muilo ir sumaišykite drožles su 0,5 litro karšto vandens. Įstatykite indą su muilinu vandeniu į karšto vandens vonelę, ir kaitinkite pamaišydami, kol viskas ištirps. Palikite tirpalą šiek tiek atvėsti ir įmaišykite 4 valgomuosius šaukštus glicerino ir 1 valgomąjį šaukštą degtinės.

Turi išeiti skysta vienalytė masė. Atvėsinkite ją ir perpilkite į butelį su dozatoriumi (taip naudoti ploviklį bus patogiau).


Gauta priemonė idealiai tinka plauti indus. Tiesa, ji taip neputos, kaip išreklamuoti pirktiniai plovikliai, ir reikės jos šiek tiek daugiau, tačiau glicerinas neleis išsausėti jūsų odai, o jums neteks už kenksmingus priedus ir švarius indus mokėti savo ir savo artimųjų sveikata.

Antras būdas. Ši priemonė bus universali – tiks plauti ir indus, ir vonią. Reikės vos 3 komponentų. Tiesa, rankas šiek tiek sausina, tačiau ne daugiau, nei pirktinės priemonės, o ir alergijos neturėtų sukelti.

100 g stambiai tarkuoto ūkiško arba vaikiško muilo sumaišykite su 100 g šilto arba net karšto vandens, išplakite iki standžių putų, o tada suberkite 75 g sodos. Išeis tiršta pasta. Galite įlašinti mėgstamo eterinio aliejaus.

Priemonė labai efektyvi, puikiai išvalys kriauklę, vonią, išplaus indus ir nublizgins koklius.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Vladas
2022-11-28 09:35
Labai padėjo su žmogaus saugos projektu
bananas
2015-09-23 22:07
parduodu bananus pastu uz puse euru melyni bananai uz 9999 euru