Pavasarinė idėja namų interjerui

Pavasaris įkvepia permainoms: norisi labiau pasipuošti, įsigyti bent keletą naujų drabužėlių ar batelių, apsilankyti pas kirpėją, o gal net ir kardinaliai pakeisti savo išvaizdą. Tačiau nepamirškime ne tik savęs, bet ir savo namų. Juk būtent namuose praleidžiame tikrai nemažą laiko dalį ir turime pasistengti, kad juose visuomet būtų jauku, šilta ir malonu.

Pavasaris - tai metas, kuomet norisi gaivumo ir ryškesnių spalvų. Taigi siūlome jums labai paprastą idėją - pasigaminkite ekologiką vazonėlį, kurį galėsite panaudoti tiek augalams, tiek vietoje žvakidės.Jums reikės:

  • Konservų dėžutės
  • Medinių skalbinių segtukų
  • Bet kokių augaliukų

Vazonėlyje galite auginti paprastą žolytę, svogūnų laiškus, narcizus ir t.t.Konservų dėžutės dangtelį nulupkite, iš jos išimkite visą turinį, gerai išplaukite ir nulupkite etiketes. Dėžutės kraštelius apspauskite skalbinių segtukais (galite pabandyti rinktis skirtingų dydžių segtukus ir suformuoti dantytą "tvorelę").

Į dėžutę įberkite žemės ir pasonkinkite sėklas. Jei nenorite laukti, kol sėklos sudygs, gali nusipirkti jau pasodintos žolytės arba gėlyčių.Tokius pačius vazonėlius galite panaudoti ir kaip žvakidę. Atrodo ištiesų nuostabiai.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
sigita
2012-07-10 20:32
nu va,
is nieko,va tokia grozybe
Orinis pyragaitis
2012-04-12 08:06
Simpatiški darbeliai taip galima ir pieštukinę pasidaryt, ir butelio laikiklį, ir ką tik nori
Mūza
2012-04-12 07:23
genialumas slypi paprastume idėja labai šauni
Alina
2012-04-11 09:21
Super! Labai gražu ir paprasta pasidaryti