Pavasarinė plaukų priežiūra: 5 itin efektyvūs receptai

Žiema užsitęsė – tai nepatinka nei mums, nei mūsų plaukams. Jeigu jūsų plaukai prarado savo grožį ir sveiką išvaizdą, pats metas skirti jiems daugiau dėmesio ir palepinti profesionaliomis priežiūros priemonėmis ir naminėmis kaukėmis.

Svogūnų kaukė. Plaukai nuo jos taps kaip šilkiniai, bus stipresni, greičiau augs. Lygiomis dalimis sumaišykite svogūnų sultis, medų ir varnalėšų aliejų, įtrinkite į plaukų šaknis, apsukite galvą rankšluosčiu ir valandą palaukite, po to išplaukite su šampūnu, įlašinę į jį kelis lašus mėgstamo maitinamojo aliejaus.

Daiginti kviečiai. Jų nuoviras suteiks plaukams lengvumo, padarys juos, blizgesnius ir stipresnius. Užpilkite 1 stiklinę daigintų kviečių 1,5 l vandens, pavirkite ant silpnos ugnies 10 minučių, nukoškite ir išskalaukite plaukus.


Duonos kaukė padės pamiršti lūžinėjančius plaukus ir besišakojančius jų galiukus. 2–3 riekutes sutrupinkite į puodą, užpilkite karštu vandeniu ir palaikykite uždengę apie 5 valandas. Į gautą košelę įmuškite kiaušinį, išmaišykite, ištepkite plaukus ir jų šaknis, šiltai apsukite galvą. Laikykite apie valandą, išplauti patartina be šampūno.

Konjakas. Saikingai naudojamas labai sustiprina plaukus. Norite, kad jie būtų gražesni ir sveikesni? Lygiomis dalimis sumaišykite kiaušinio trynį, konjaką ir medų, ištepkite neplautą galvą, šiltai apsukite. Po valandos išplaukite su šampūnu.

Žolelių antpilai. Jais galima skalauti plaukus jau po plovimo. Teikite pirmenybę ramunėlėms, rožių žiedlapiams, dilgėlėms, liepžiedžiams. Užplikinkite kaip paprastą arbatą, truputį palaukite, perkoškite, leiskite atvėsti ir skalaukite – jūsų plaukai bus jums dėkingi!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Eikit sau
2013-06-15 12:54
Nejuokaukit su jokiais konjakais!