Pavydėtinas modelio Sarah Stage nėštumas: beveik nematomas pilvukas ir drūtas sūnelis

Apatinių drabužių modelis Sarah Stage gali didžiuotis tobulai ištreniruotu kūnu, tvirtomis rankomis ir kojomis, stangriu užpakaliuku, plokščiu pilvuku. Moteriai pastojus, net ir paskutiniosiomis nėštumo dienomis jos pilvukas buvo vos išsikišęs, atrodė, kad ji tiesiog išpūtė pilvą. Skeptikai ėmė kritikuoti, kad neatsakinga moteris laikosi dietų, pernelyg intensyviai sportuoja ir nesaugo nei savęs, nei savo vaikelio, tačiau jų nuostabai Sarah Stage pagimdė visiškai sveiką, didelį berniuką!

Nėštumo metu Sarag Stage dalijosi nuotraukomis socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje, tad visi gerbėjai ir kritikai galėjo matyti jos miniatiūrinį, vos augantį pilvuką - nėštumo metu naujai iškepta mamytė tepriaugo 9 kilogramus, tačiau gimęs sūnelis James Hunter svėrė solidžius 3 kilogramus ir 800 gramų.

Pati moteris teigia išgyvenusi dėl niekaip nedidėjančio svorio, tačiau medikams patikinus, kad tiek ji, tiek mažylis yra visiškai sveiki leido sau labiau atsipalaiduoti ir stengėsi tiesiog mėgautis nėštumu, kuris, anot jos, buvo labai lengvas ir malonus.

Nuotraukose Sarah Stage nėštumas paskutiniaisiais mėnesiais:

» Rašyti komentarą
» Komentarai
auryte
2015-05-19 10:06
nu jo neimanoma patiket
vistiek
2015-05-14 23:11
nesuprantu, kur jis tilpo??
realu
2015-04-29 16:18
visiškai gali būti, jeigu pilvo raumenys ypatingai tvirti, turbūt pas šią merginą taip ir bus.