Pirkdami „Pampers“ sauskelnes paremiate pačius mažiausius

@ Shutterstock

Lietuvoje kasmet daugiau nei 1500 kūdikių gimsta anksčiau laiko – 22–36 nėštumo savaitę. Pasaulis yra per didelis trapiems mažyliams - net toks nuo kūdikystės neatsiejamas dalykas kaip sauskelnės yra iššūkis. „Pampers“ drauge su prekybos tinklu „Maxima“ skelbia akciją, kurios metu nuo kiekvienos įsigytos sauskelnių „Pampers“ pakuotės, vienerios, specialiai neišnešiotiems kūdikiams sukurtos sauskelnės bus padovanotos mažiesiems kovotojams.

Mažeji kovotojai


Anksčiau laiko gimęs vaikelis gali sverti vos 400 gramų - jo galvytė atrodo labai didelė, o mažytis kūnelis permatomas, odelė padengta švelniais pūkeliais, jis dar nemoka pats valgyti ir nė negali savarankiškai kvėpuoti... Nepaisant to, jis tikras kovotojas!

Prižiūrimi savo darbui atsidavusių gydytojų, apsupti moderniausia aparatūra ir palaikomi pačių artimiausiųjų meilės bei rūpesčio, šie mažyliai diena po dienos, gramas po gramo, centimetras po centimetro kabinasi į gyvenimą.

Bet jiems reikia trupučio Jūsų pagalbos...


Padėti mažiesiems kovotojams ir jų šeimoms labai paprasta

Šiems mažyliams labai reikalingos specialios, dydį atitinkančios, itin mažos sauskelnės. Ligoninės dažniausiai duoda pirmąsias sauskelnes, bet jos neretai būna per didelės – jas tenka kirpti, atlenkti.

Per anksti gimusiais kūdikiais šalyje rūpinasi dvi gydymo įstaigos – Kauno ir Santaros klinikos. Kaip pabrėžia viena projekto „Mažieji kovotojai“ atstovių, asociacijos „Padedu augti“ vadovė Inga Laukytė-Budrienė, mamos ir jų mažyliai čia atvežami iš visos Lietuvos, todėl, pavyzdžiui, klaipėdietei ar jos artimiesiems Kaune ieškoti sveriančiam apie kilogramą kūdikiui tinkamų sauskelnių yra per sudėtinga užduotis.

Moteris prieš septynerius metus pati tapo dviejų per anksti gimusių kūdikių mama, todėl žino, kad specialios sauskelnės yra didelė pagalba šeimai - visų pirma, finansinė, o taip pat ir moralinė, nes gera jausti aplinkinių rūpestį ir palaikymą.

Šiems mažyliams padėti norinčios šeimos tą padaryti gali „Maximos“ parduotuvėse įsigydamos „Pampers“ sauskelnių. Nuo kiekvienos nupirktos pakuotės vienerios specialios sauskelnės pasieks ligoninėje jų laukiančią naują šeimą, kuriai šiuo metu ypač reikalinga pagalba.
 

» Rašyti komentarą