Pirmadienio interviu. „Dukrytės gimimas vėl pažadino begalinį norą nušluostyti dulkes nuo siuvimo mašinos,“ - „Žirnis ir Pupa BOUTIQUE“

Mums ganėtinai įprasta matyti margus vaikų kambarius ar džiuginti mažuosius spalvingais žaisliukais, tačiau vaikučių drabužėliai dažniau lieka paprastesni – neutralesnių ar natūralių tonų, negausiai puošti detalėmis. „Žirnis ir Pupa BOUTIQUE“ siūlo į mažųjų drabužius pažiūrėti kiek kitaip... Paklausite, kaip? Siūlome paskaityti šaunų interviu su mama, kurios rankose gimsta šie kupini pozityvumo, kūrybiškumo ir vaikiškų linksmybių rūbeliai.

Prisistatykite, kas yra „Žirnis ir Pupa BOUTIQUE“? Kodėl pavadinimas būtent toks ir kas tokie slepiasi po juo – trumpai papasakokite apie save?
„Žirnis ir Pupa BOUTIQUE“ – tai maža ir jauki internetinė parduotuvėlė mūsų mažyliams - žirniams ir pupoms. Nors žirniukams asortimentas kol kas nedidelis, tačiau su tuo dirbame. O štai kodėl „BOUTIQUE“ – nes siūlome įsigyti vienetinius, individualiai užsakomus arba limituoto kiekio, rankų darbo drabužėlius vaikams bei jų mamytėms.
Po „Žirniu ir Pupa“ slepiasi papraščiausia mama, kuri dar būdama maža mergaitė siuvo lėlėms, o dukrytės gimimas vėl pažadino begalinį norą nušluostyti dulkes nuo siuvimo mašinos ir sužaisti su audiniais.

Kaip kilo mintis siūti rūbelius būtent vaikams? Kuo jūsų kuriami drabužėliai kitokie? Kodėl jie būtent tokie?
Tik dukrytės gimimas paskatino siūti jau ne lėlėms, o vaikučiams. Mūsų rūbeliai išsiskiria spalvingumu. „Žirnis ir Pupa BOUTIQUE“ tik už spalvingą vaikystę, suaugti visada spėsime (šyososi).

 

Kam skirti „Žirnis ir Pupa BOUTIQUE“ drabužėliai? Kokio amžiaus vaikams, ar yra drabužiai tik mergaitėms, ar ir berniukams? Ar jūsų parduotuvėlėje ką nors gali rasti mama bei spalvų nebijantis tėvelis?
„Žirnis ir Pupa BOUTIQUE“ rūbeliai skirti bet kokio amžiaus mergaitėms ir berniukams, nors mažiesiems vyrukams prekių asortimentą bandysime praplėsti. Beje, mamos taip pat gali rasti kažką originalaus ir spalvingo, tai rankų darbo galvos juostelės, sagės, kepurės, šalikai. Be galo populiarūs tapo „Mamytės ir Dukrytės“ vienodų palaidinių/suknelių komplektukai, siūnami iš garsių dizaineių audinių (Amy Butler, Riley Blake, Moda, Free Spirit...) Na, o tėveliams siūlysime spalvingus kaklaraiščius.

Žinau, kad „Žirnis ir Pupa BOUTIQUE“ drabužėliai ne tik gražūs, bet ir sveiki, siūnami iš natūralių medžiagų. Papasakokite, kokias medžiagas naudojote, ar šie drabužiai tikrai tinka net ir alergiškiems vaikams?

Taip, „Žirnis ir Pupa BOUTIQUE“ stengiasi kiek įmanoma daugiau pasiūlyti medvilninių drabužėlių. Kai kurie rūbai siūnami iš organiškai užaugintos medvilnės, jie ir tiktų alergiškiems vaikams.

Seniau buvo įprasta mažuosius rengti išaugtas brolių, sesių, giminaičių rūbeliais mąstant, kad vaikai greitai auga, dažnai drabužius sugadina, tad tam neverta leisti pinigų – ar pastebite, kad toks požiūris keičiasi? Ar tėveliai noriai puošia savo atžalas?
Pastebiu, kad šiais laikais, kai vaikiškų rūbų pasiūla itin didelė, tėveliai vaikučius nori papuošti įdomesniais, nematytais drabužiais, tačiau labiau specialioms progoms, nes, kad ir  kaip bebūtų gaila, bet rankų darbas nėra pigiausias, ypač jei naudojami kokybiški audiniai bei kitos medžiagos.Jūsų kuriami drabužėliai labai spalvoti, smagūs. Ar konservatyvesniems lietuviams, tai įprasta? Ar nesulaukiate pageidavimų ar užsakymų pasiūti kažką paprastesnio, vienspalvio?
Kol kas nesulaukiau nei vieno užsakovo, pageidaujančio tamsesnių spalvų, ar vienspalvių audinių. Nors tikrai žinau, kad yra nemažai tėvelių, kurie mano, jog pilkų spalvų audinių drabužiai atrodo stilingai net ir vaikams, o ypač žiemą. Mes siūlome nemažai rūbelių, kurie ir spalvingi, ir silingi. Dizainerių audiniai padeda suderinti šiuos dalykus.

Nors  „Žirnis ir Pupa BOUTIQUE“ drabužėliai vieno stiliaus, tačiau kartu kiekvienas rūbelis labai originalus ir savotiškas. Kas jus įkvepia? Ar domitės užsienio pavyzdžiais, ieškote įkvėpimo internete, ar tiesiog turite begalinę fantaziją?
Taip, tikrai įkvepia ir kitų darbai. Štai, kad ir pūstų prancuziškų kelnaičių bei sijonukų mintis kilo vienos darbščios amerikietės dėka, o „Žirnis ir Pupa BOUTIQUE“ įgyvendino tai Lietuvoje. Žinoma, fantazijos taip pat netrūksta, kiekvieną kartą norisi rūbelį pakeisti, jį papildyti, todėl kartais drabužis antrą kartą nesiūnamas, jis tiesiog lieka vienetiniu. (šypsosi)

Ko palinkėtumėte mūsų skaitytojams ir jų mažiesiems?
Visiems visiems, ir mažiems, ir dideliems norėčiau palinkėti spalvingų bei žaismingų dienų!


Kviečiame apsilankyti „Žirnis ir Pupa BOUTIQUE“ internetiniame puslapyje ir parduotuvėlėje bei tapti fanais „Facebook“ socialinio tinklo paskyroje.
 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Angele
2012-10-15 18:13
Lauksiu Tavo ranku darytu dovaneliu savo busimiems vaikuciams
Lin
2012-10-15 14:21
Man labai patiko
Giedre
2012-10-15 13:27
Nuostabu:
mama
2012-10-15 13:26
net nežinojau apie tokią parduotuvę! Labai labai gražu! ačiū kūrybingai mamai, kuri sugalvojo tokius rūbelius siūti. )