Plaukų problemas išspręsti padės kaukė su kviečių daigų aliejumi

Tavo plaukai slenka, jie atrodo nusilpę, galiukai skilinėjas? Tuomet siūlome tau išbandyti namuose gamintas plaukų kaukes su kviečių daigų aliejumi. Jame gausu baltymų, B grupės vitaminų ir naudingų mikroelementų. Dėl savo antioksidacinių savybių ir teigiamo poveikio medžiagų apykaitai, kviečių daigų aliejus išsikovojo tvirtas pozicijas kosmetologijos priemonių gamyboje.  

Reguliai lepindamos savo plaukus šiomis kaukėmis, vienu metu išspręsite net kelias problemas: paskatinsite plaukų augimą, normalizuosite galvos odos riebalinių liaukų veiklą ir atkursite plauko struktūrą.

Kaukė slenkantiems plaukams

Sudėtis: kviečių daigų ir jojobų (simondsijų) aliejaus, etrinių eukaliptų, kedrų ir apelsinų aliejų.


Paruošimas: lygiomis dalimis sumaišykite kviečių daigų ir jojobų aliejų, įlašinkite po 2 lašus eterinių aliejų. Kaukė tepama ant sausų plaukų, paskirstoma per visą jų ilgį, paliekama 15–20 minučių ir nuplaunama vandeniu su šampūnu.

Drėkinamoji ir maitinamoji kaukė

Sudėtis: 1 valgomasis šaukštas grietinėlės, 2 valgomieji šaukštai kviečių daigų aliejaus, 2 valgomieji šaukštai citrinų sulčių (bet jas galima pakeisti keliais lašais eterinio citrinų aliejaus).

Paruošimas: gerai išmaišytą kaukę tepkite ant drėgnų plaukų ir laikykite maždaug pusę valandos. Išplaukite su šiltu vandeniu ir šampūnu, išskalaukite plaukus ramunėlių arba dilgėlių arbata.

» Rašyti komentarą