Pora susituokė 22 kartus

Aleksas Pellingas su savo išrinktąja Liza Grant medaus mėnesiu mėgavosi ištisus metus. Na, tiesą sakant, buvo ne visai taip – iš tiesų ši porelė iš Rytų Jorkšyro tiesiog keliavo po pasaulį ir tuokėsi skirtingose šalyse (iš viso jų aplankė net 22). Iki šių metų galo numatytos dar 8 vestuvės.

Pora pažįstama jau 11 metų, susitikinėja 6 metus, o susituokė 2011-aisiais. Susirgę „kelionių karštine“, jaunavedžiai sėdo į furgoniuką ir pradėjo keliauti. Dabar Aleksas ir Liza sako, kad myli vienas kitą dar labiau.


Pora nusprendė atšvęsti savo vestuves pagal aplankytų vietų tradicijas, tačiau pinigų tam neturėjo. Aleksas pardavė savo autoservisą ir automobilį, ir galiausiai nusipirko seną, tačiau neblogai išsilaikiusį namelį ant ratų. Vis dėlto idėja niekada nebūtų įgyvendinta be gerų žmonių pagalbos. Dauguma profesionalių fotografų mielai prisidėdavo prie šio projekto visiškai nemokamai.

Poros teigimu, pykčių ir barnių nebuvo nė karto. „Mes gyvename furgonėlyje, matome vienas kitą 24 valandas per parą, tačiau niekada nesipykstame, o prieš kiekvieną vestyvių ceremoniją jaudinamės“, – sako Aleksas.

Siūlome pasigrožėti Alekso ir Lizos vestuvių akimirkomis.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Elena
2012-08-23 10:18
labai šilta ir gražu bežiūrint. Bet tie, kurie prie šio sumanymo prisidėjo, taip pat šaunuoliai
nunu...
2012-08-22 08:50
graziai sugalvoja,nuostabu kad myli viens kita man patinka tokie zmones kurie gyvena idomu gyvenima,jog net kiti pavyduliauja ju laime
.
2012-08-21 22:40
Nėra porų kurios nesipyktu, čia kvaila. Nebent tą pora yra nenormali. Daug kas paliudytu. Nebūtina ten rietis ištisai, bet juk susipykstama dėl menkiausių nesusipratimų, ne ten padėtos lėkštės, nerasdami žirklių, šukų, apkaltiname savo antrąją pusę, kad kažkur padėjo. Va čia yra normalu, nebūtina iš karto pyktis, bet manau jog jie meluoja dėl šito jog jie nesipyksta, nelabai tikisi man.
Virga
2012-08-21 13:25
t.y. pozityvo
Virga
2012-08-21 13:25
žiūriu ir šypsausi - tokia pozitvo dozė