Prie ko derinti batus su platforma?

Kiekviena šiuolaikinė moteris tiesiog privalo turėti bent kelias batų poras. Vasaros metu geriausia alternatyva aukštakulniams – tai batai su platforma. Batai su platformomis turi ne vieną privalumą: jie labai patogūs, taigi galėsi dėvėti kiekvieną dieną. Kadangi į pagrindą tvirtai remiasi visa pėda – vaikščiojant kojos mažiau pavargsta. Be to, platformos leidžia jaustis stabiliai, taigi net ir toms, kurios nemoka vaikščioti ant kulniukų – bateliai puikiai tiks.

Gražiausiai platformos atrodo su ilgais ir besiplaikstančiais sijonais iš plonų, pusiau permatomų audinių. Kadangi batai su platformomis atrodo gana sunkūs, prie jų reikėtų derinti “lengvus” drabužius. Dar vienas patarimas: stenkis rinktis šviesesnės spalvos drabužius, kurie taip pat optiškai sukurs “lengvesnį” bendrą vaizdą.

Jei mėgsti trumpus šortukus – platforminiai batukai tau taip pat turėtų tikti. Tačiau šiuo atveju šortukai turėtų būti iš tvirtesnės medžiagos. Dar vienas variantas – trijų ketvirčių džinsai arba kelnes. Prie jų derinami batai su platforma padės pabrėžti blauzdas.


 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Inga
2019-12-15 11:49
Aš taip ir nešiojau, pasirodo taip ir reikėtų
gerda
2012-10-18 18:15
grazu tik reik moketi priderinti prie spalvu ir drabuziu patogu ir labai grazu
Karolina
2012-09-28 13:28
Man asmeniškai gražu ir labai patogu. Tik turi mokėti jas priderinti. O jei moki, tai tikrai atrodo dailiai ir seksualiai.
Raima
2012-05-27 21:16
Jei perki kokybiškas, tuomet bus patogios, nes pagamintos pagal pėdos linkį
Giedre
2012-05-27 11:26
kad platformos patogios, nesutinku, nes nevisada taip buna