Puošiame langus žiemos šventėms

Kaip Kalėdoms ir Naujiesiems puošiame savo namus? Vieni karpo girliandas, kiti – snaiges... Kai kurie patys kuria dirbtines Kalėdų eglutes ar žaisliukus. Visa tai reikalauja laiko ir kartais – gana specifinių žinių ir priemonių, kurių bet kur nenusipirksi.  Tačiau ar žinote, kaip išsisukti paprasčiau?

Labai nesudėtingas ir originalusbūdas pagražinti savo namus – papuošti langus žiemiškais paveikslėliais. Jūs tikrai apsieisite be purškiamo dirbtinio sniegelio – šioms puošmenoms reikalingų priemonių atsiras kiekvienuose namuose.

Jums reikės:

  • Šiek tiek porolono (tinka ir indų plovimo kempinėlė);
  • Lipnios juostos;
  • Dantų krapštukų;
  • Dantų pastos.

 

  1. Poroloną perlenkite, galus apsukite lipnia juosta, kad būtų patogu paimti.
  2. Išspauskite dantų pastą į lėkštutę, padažykite savo „štampą“ ir prispauskite prie stiklo.
  3. Pradėkite piešti tai, kas patinka (galima naudoti tiek pirktinius, tiek savadarbius trafaretus, o kai ką nupiešti patiems). Nuotraukose matote, kaip piešiama eglutė ir žaisliukai.
  4. Kai pasta šiek tiek apdžius (nereikia, kad išdžiūtų visiškai), dantų krapštuku pripieškite detales.


Štai ir viskas!

Galimas ir šiek tiek kitoks variantas: dantų pastą sumaišykite su trupučiu vandens, padažykite šiame mišinyje dantų šepetėlį ir prispaudę prie lango norimą trafaretą (pavyzdžiui, popierinę snaigę) perbraukite pirštu per šerelius, kad apipurkštumėte stiklą. Nuimkite trafaretą ir džiaukitės paveikslėliu!

Nepatikusį ar atsibodusį paveikslėlį nesunku nuvalyti paprastu drėgnu skudurėliu, tad nebijokite eksperimentuoti ir sukurkite namuose šventinę nuotaiką!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
:)
2013-12-13 23:16
Tai netinka, jei Jūsų langai rasoja