Radži apie moteris: „Tik jų pareiga tvarkyti namus, bet jos negali atrodyti kaip skuduras“

Dainininko Radži gyvenimas aptariamas nuolat, o atviras vyras drąsiai apie jį pasakoja, visuomet yra labai atviras ir nebijo išsakyti net aštresnės nuomonės. Šįkart Radži žurnalistus įsileido į savo senelio, romų barono namus, papasakojo apie šios tautos tradicijas, vyrų ir moterų vaidmenį bei pareigas šeimoje.

Radži senelio gimtinėje ir jo namuose apsilankiusiai „Raudono kilimo“ laidos komandai Radži močiutė atskleidė, koks yra barono žmonos gyvenimas ir kokios taisyklės galioja romų namuose. Pasak jos, didžiausia gėda vyrui – nešti šiukšles.

„Žmona turi paklusti vyrui. Vyrui nešti šiukšles? Dieve, apsaugok! Tada jis nėra vyras, tai gėda! Vyras net virtuvėje negali sėdėti, kol žmona daro valgyti. Jis turi sėdėti prie stalo, o žmona jį turi aptarnauti“, – išskirtiniame interviu pasakojo Radži močiutė Tatjana.
Vyro netekusi moteris gyvenimo būdo laidoje atskleidė dar daugiau intriguojančių faktų apie romų namuose galiojančias taisykles. Nuo pat ankstyvo ryto sukdamasi virtuvėje Radži močiutė visuomet būdavo pasipuošusi: „Aš virtuvėje visada būdavau graži ir pasipuošusi. Apsirengdavau taip, lyg per didžiausią šventę. Mano suknelės visuomet buvo labai gražios. Visada būdavau pasidariusi šukuoseną“.

Savo močiutei laidoje antrino ir Radži. Pasak jo, tvarkytis namuose turi moteris, o ne vyras. „Kodėl mes turime nešti šiukšles, jei yra moterys, kurios tvarko namus? Jos tvarko namus, čia yra moterų specifika: joms yra duotas plotas, fantazija. Ir tai yra jų. Vyras turi daryti vyriškus darbus, o ne šiukšles nešti“, – TV3 eteryje kalbėjo Radži.

Balsingasis romų kilmės dainininkas pridūrė, kad moteris visuomet turi būti pasitempusi: „Kiekvienas vyras nori matyti savo moterį gražią, laimingą, pasitempusią, o ne kažkokią sukiužusią, kaip skudurą. Moteris turi būti moteriška, inteligentiška. Taip, kaip darė senelio žmona“.

» Rašyti komentarą