Saulės akinių tendencijos: kokius įsigyti ir kaip derinti?

Partnerio archyvo nuotr.

Nors šiltuoju sezonu norisi mėgautis saulės voniomis, nuo ryškių jos spindulių stengiamės apsaugoti akis. Saulės akiniai ne tik atlieka apsauginę funkciją, bet ir ženkliai prisideda prie mūsų formuojamo įvaizdžio, todėl daugelis iš mūsų turi net kelis tokius aksesuarus. Jei prasidedant naujam sezonui nuspręsite papildyti sukauptą kolekciją, turėtumėte žinoti, kurie akiniai nuo saulės šiais metais bus patys madingiausi.

 

Retro stiliaus saulės akiniai

Drąsūs dizainai, vintažinio stiliaus raštai ir netradicinės spalvos geriausiai iliustruoja retro stiliaus saulės akinius, kuriuos šiuo šiltuoju sezonu yra privalu įsigyti. Tokie aksesuarai tiks įvairioms progoms, pradedant dienomis paplūdimyje ir baigiant muzikos festivaliais. Rinkdamiesi jų spalvas, turėtumėte įsitikinti, kad pavyks jas suderinti su drabužių atspalviais: jei Jūsų rūbams taip pat netrūksta unikalumo, pabandykite išlaikyti tą pačią stilistiką.

 

Katės akių formos

Galima sakyti, kad tai – saulės akinių klasika, kurią mielai renkasi net ir mados atstovai. Tokia jų forma vasariniam įvaizdžiui suteikia papildomo žavesio ir padeda suformuoti ikonišką įvaizdį: jis tinka tiek pliažui, tiek ir miesto pramogoms. Norėdami juos paversti ryškiausiu įvaizdžio akcentu, drąsiai rinkitės ryškesnius atspalvius – jie geriausiai atsiskleis prie neutralios aprangos. Tačiau jeigu mėgstate klasiką, drąsiai galite rinktis ir juodus saulės akinius: jie bus subtilesni, bet ne mažiau stilingi.

 

Sportinis stilius

Tarp šio sezono madų dažnai galime išvysti sportinę aprangą ir aksesuarus – prie tokio ansamblio puikiai derės ir sportiniai, lenktynininko stiliaus akiniai nuo saulės. Jie puikiai pravers tuomet, jei važiuosite dviračiu ar kopsite į kalnus, tačiau tokius aksesuarus bus galima naudoti ir kasdienybėje. Kartais juos rekomenduojama derinti su įvairiomis tekstūrinėmis medžiagomis, pavyzdžiui, oda, tad turėsite erdvės naujiems stiliaus eksperimentams.

 

Metaliniai rėmeliai

Tai – puikus vintažinio ir modernaus stiliaus derinys, todėl nieko nuostabaus, kad jis atsidūrė tarp šių metų tendencijų. Tokių saulės akinių derinimas tikrai nesukels jokių nepatogumų – juos bet kada galėsite prigriebti išeidamos iš namų. Spauskite čia, jei norite įsigyti prie jų labiausiai derėsiančius marškinius ir palaidines.

 

Veidrodiniai aviatoriai

Šie akiniai nuo saulės yra moderni klasika, kuri atpažįstama iš ašaros formos rėmelių ir dvigubo tiltelio. Toks akinių stilius ne tik gerai atrodo, bet ir puikiai apsaugo nuo žalingų UV spindulių – tai įvertinsite kaitriausiomis vasaros dienomis. Privalumas tas, kad tokie aksesuarai dera tiek prie romantiškos suknelės, tiek prie ryškios aprangos, tad galėsite rengtis taip, kaip pačios jaučiatės geriausiai.

 

Žaismingi akiniai nuo saulės

Šį sezoną nesuklysite pasirinkusios įdomiau atrodančius akinius nuo saulės. Jie gali turėti išskirtinai didelius rėmus, būti ryškių spalvų ar neįprastų formų – bet kokie dėmesį prikaustantys sprendimai bus sveikintini ir madingi. El. parduotuvėje Pigu.lt akiniai nuo saulės nustebins plačiu asortimentu – čia tikrai atrasite tokius, kurie padės Jums išsiskirti iš minios. Tiesa, jei mėgstate unikalius drabužius, turėtumėte įsitikinti, kad naujieji aksesuarai įsilies į bendrą įvaizdį.

 

Tonuoti lęšiai

Tonuotus lęšius turintys saulės akiniai tarp tendencijų minimi kelerius metus, tačiau akivaizdu, kad ir šiemet jie neketina užleisti savo pozicijų. Ypač populiaru rinktis oranžinius, raudonus ir geltonus tonus, kurie suteikia retro atspalvį. Jei tokius lęšius šiemet derinsite su metaliniais rėmeliais, Jūsų įvaizdis atspindės visas pagrindines mados tendencijas.

 

Visos šios tendencijos yra pakankamai skirtingos, tad tikrai atrasite bent kelis variantus, kuriuos norėsis įtraukti į savo stilių. Kuo daugiau saulės akinių turėsite, tuo daugiau skirtingų įvaizdžių pavyks sukurti – dabar pats tinkamiausias laikas pradėti apie tai galvoti. 

» Rašyti komentarą