Savaitgalį vilniečiai džiaugėsi mažomis baldų kainomis

Savaitgalį Vilniuje praūžė jau tradiciniu tampantis baldų aukcionas, kurio metu vilniečiai bei miesto svečiai galėjo įsigyti baldus už itin mažą kainą.

Prekybos centro „Baldų rojus“ organizuotame antrame baldų aukcione parduota daugiau kaip 50 įvairių svetainės, vaikų kambario, virtuvės bei kitų baldų.

Pigiausio baldo kaina - 20 eurų.

Pigiausias aukcione įsigytas baldas buvo 20 eurų kainavęs stilingas pufas. Jį įsigijo garbaus amžiaus moteris iš Vilniaus.

Rašomąjį stalą už 70 eurų įsigijusi Nijolė žurnalistams sakė, kad tai bus puiki dovana anūkui.

„Baldų aukcione dalyvauju jau antrą kartą. Malonu, kad čia galima įsigyti kokybiškų baldų pigiau. Už stalą sumokėjau tik 70 eurų, tai bus puiki dovana anūkui, kuris pradės eiti jau į 6 klasę“, - kalbėjo aukciono dalyvė Nijolė.


Pirmąjį baldų aukcioną prekybos centras organizavo 2013 metų rudenį, tuomet renginyje dalyvavo 167 žmones bei buvo parduoti 27 baldai, o bendrai barduotų baldų suma siekė 4000 eurų.

Šių metų aukcione brangiausiai buvo parduota bendrovės „Magrė“ sofa, kurią laimingasis pirkėjas įsigijo už 800 eurų. Anot prekybos centro atstovų, brangiausias baldas buvo įsigytas beveik 40 proc. pigiau nei reali jo kaina.

Kalbinti aukciono pirkėjai sakė, kad ateidami į aukcioną jau žinojo, kokius baldus nori įsigyti. Kalbinta šeima sakė, kad dėl aukciono atvyko 100 kilometrų iš Utenos bei specialiai nuomojosi didesnį automobilį.

„Įsigijome kelias spinteles bei sofą, kurios pirkti neplanavome, bet ji mums kainavo 230 eurų“, - sakė uteniškis Aurimas.

Druskininkuose gyvenanti bei naują būstą įsigijusi Aurelija aukcione įsigijo komodą bei virtuvės baldų. Kaip sako Aurelija, naujame bute kol kas tik sienos, todėl mergina nesigali atvykusi į Vilnių.

„Su vyru įsigijome būstą. Dabar ten tuščia, bet jau skambinau vyrui, sakiau, kad grįžtu su baldais“, - džiaugsmo neslėpė aukciono dalyvė.

Aukcioną vedė žymus aktorius Gintaras Mikalauskas, o renginio interjeru rūpinosi stilistas Mantas Petruškevičius.

» Rašyti komentarą