Selena Gomez atskleidė buvimo reabilitacijos klinikoje priežastis

Dainininkė ir aktorė Selena Gomez pastaraisiais metais sulaukė ypatingai daug visuomenės dėmesio - žiniasklaidą pasiekė informacija, kad 2014-ųjų pradžią, iškart po atšaukto koncertinio turo, mergina praleido reabilitacijos klinikoje. Ilgą laiką tylėjusi Selena galiausiai nutraukė apkalbas ir atskleidė, kad ji ilsėjosi po chemoterapijos kurso.


Daugelis įtarinėjo, kad Selena Gomez, palūžusi po skausmingo išsiskyrimo su Justinu Bieberiu, pradėjo piktnaudžiaugti alkoholiu arba narkotikais, o galiausiai buvo priversta gydytis reabilitacijos klinikoje. Atlikėja galiausiai paneigė šiuos gandus papsakojusi apie chemoterapinį vilkligės gydymą - mergina jau anksčiau yra prisipažinusi serganti šia paveldima autoimunine liga, kuri gali stipriai pažeisti odą, sąnarius, plaučius, nervinę sistemą. Liga nėra išgydoma, tačiau ją galima prislopinti medikamentiniu gydymu, sveika gyvensena ir subalansuotu darbo bei poilsio režimu.

„Man buvo diagnozuota vilkligė ir taikoma chemoterapija. Teko padaryti pertrauką. Mano sveikata buvo silpna, galėjo ištikti širdies smūgis. Tiesiog norėjosi visiems išrėžti: „Jūs nė neįsivaizduojate. Esu chemoterapijoje. Šikniai!“ Atsiribojau nuo visų iki kol įgavau pakankamai jėgų grįžti. Visiems esu sušiktai maloni, o jie stengiasi mane pažeminti. Dirbu nuo 7-erių. Nuo 17-os esu „UNICEF“ ambasadorė. Man labai liūdna atsidurti bulvarinėje spaudoje“, - nuoskaudas liejo Selena Gomez.

» Rašyti komentarą