Šešių vaikų mama puikuojasi atletišku kūnu

Šešis vaikus auginanti ir visus juos pati išnešiojusi bei pagimdžiusi Deborah Goodman rodo tikrai įkvepiantį pavyzdį - 33-ejų metų daugiavaikė mamytė atrodo tiesiog nuostabiai!

Deborah išpuoselėtas, atletiškas kūnas yra tarsi moters vizitinė kortelė - ji dirba asmenine trenere ir reguliariai dalyvauja moterų fitneso varžybose, tačiau duodama interviu moteris stengiasi įkvėpti kitas mamas teigdama, kad nebūtina sportuoti tiek daug, kiek ji, tačiau didesnis fizinis aktyvumas bei subalansuota mityba ne tik padailina kūną, bet ir stiprina sveikatą bei suteikia energijos, kuri taip reikalinga auginant mažylius.

Deborah paskutiniojo nėštumo metu, vos gimus dvynukėms ir vėl atgavusi formą

Deborah su savo vaikais

„Žinote, man sunku apsakyti, kaip šie kūno pokyčiai pakeitė mano gyvenimą. Man pačiai labai smagu stebėti ir jausti, ką kūnui bei emocinei būklei gali suteikti dieta ir sportas. Jeigu pasitiki savimi, tai imi tą spinduliuoti ir kitiems. Natūralu, kad jie užsikrečia pozityvumu ir taip pat nori gerai jaustis ir išmokti pasitikėti savimi“, - pasakojo Deborah Goodman.

Moteris sportuoja beveik kasdien, stengiasi valgyti kuo daugiau vaisių ir daržovių, kasdien valgo vištieną arba žuvį, o kas 9-10 dienų leidžia sau ilsėtis ir pasimėgauti mėgstamiausiu maistu - Deborah pasakoja negalinti atsilaikyti prieš mėsainius su bulvytėmis.

Deborah varžybų metu

Deborah po varžybų pozuoja su savo vyru

Daugelyje interviu moteris ne kartą teigė, kad jos paslaptis yra laiko planavimas - ji visuomet iš anksto gamina maistą sau ir vyrui bei vaikams, susidėlioja savo bei mažylių dienotvarkes, o pritrūkusi energijos remiasi į kitas mamytes: „Tiesą sakant, kuomet man trūksta motyvacijos aš tiesiog skaitau mamų man rašomus laiškus, komentarus ir jos mane įkvepia. Žinau, kad ir aš kitus įkvepiu, tačiau tai tikrai abipusis jausmas. Žinote, kiekvienai mamai taip legva paklysti tarp vaikų, gyvenimo, darbo, popamokinės veiklos ir t.t. Svarbu išlaikyti asmeninį indentitetą, skirti laiko sau. Asmenikai aš puikiai žinau, kad jeigu esu laiminga pati, tai bus laimingas ir vyras, ir vaikai“.

» Rašyti komentarą