Skaičių magija

Visas žmogaus gyvenimas yra neatsiejamai susietas su skaičiais. Visa, kas vyksta gamtoje – paklūsta tam tikriems matematiniams ritmams: metų sezonai ritmingai keičia vienas kitą, žemė visuomet taip pat sukasi aplink savo ašį, o planetos – aplink saulę. Anot numerologų, visi šie procesai yra užkoduoti matematiniais simboliais. Žmogus taip pat turi savo matematinį kodą. Juk kiekvienas gimstame konkrečiu metu: žinome gimimo metus, mėnesį, dieną ir net tikslią valandą.  Kiekvienas skaičius skleidžia tam tikrą vibraciją, perduodančią savitą informaciją. Taigi, jei žmogų galima išreikšti skaičiais – vadinasi išsiaiškinus skaičių reikšmes galima sužinoti daugybę naudingos informacijos: kokie gebėjimai yra užkoduoti mumyse, kokias charakterio savybes mes turime ir kokią misiją atliekame šioje žemėje.

Skaičius ir jų skleidžiamą vibraciją galima prilyginti muzikos instrumentams. Kiekviena nata skleidžia skirtingą vibraciją, taigi sukuria ir skirtingą garsą. Kai kurios natos puikiai dera ir sukuria harmoningą melodiją, tačiau yra ir tokių, kurių skambesys tiesiog nesuderinamas. Lygiai tas pats vyksta ir su skaičiais: kai kurie skaičiai puikiai papildo vienas kitą, o štai kiti sukuria disharmoniją ir gali sukelti įvairias nelaimes. Ar tikėti magiška skaičių galia – spręsti jums, tačiau pasaulyje nuo senų senovės skaičiai turėjo didelę reikšmę.666 – velnio skaičius?

Tikriausiai visi esate girdėję, kad trys šešetai – tai šėtono skaičius. Numerologai teigia, kad šis skaičių derinys tikrai nėra blogio ženklas. Iš tiesų mitas apie „šėtono skaičių“ kildinamas iš tikėjimo. Biblijoje trys šešetai įkūnijo Antikristą, vykdantį šėtono valią ir artėjančią pasaulio pabaigą.

Beje, besidomintieji Antikristo atėjimu į savo „juodąjį sąrašą“ buvo įtraukę ir JAV prezidentą G. W. Bushą, nes abu jo vardai ir pavardė susideda iš šešių raidžių, o bendroje sumoje dominuoja trys šešetai. Antikristo epitetas taip pat buvo klijuojamas ir kitiems įžymiems žmonėms: R.W. Reiganui, Napoleonui, Bilui Gatesui, princui Charlesui ir Adolfui Hitleriui, kurio vardą ir pavardę išreiškus skaičiais gautume 666.

Numerologijoje trys šešetai simbolizuoja materialųjį pasaulį (plačiąja prasme), taigi žmogaus, turinčio tris šešetus pagrindinis tikslas gyvenime – materialinės vertybės. Tačiau nereikia pamiršti, kad kiekvienas skaičius turi tiek neigiamų, tiek teigiamų savybių, taigi trys šešetai gali suteikti ir labai ryškių teigiamų asmenybės bruožų.

Vienas 6 turi visiškai kitokią reikšmę – tai šeimos simbolis. Taigi kaip matote, atskiri skaičiai ir skaičių deriniai gali turėti visiškai skirtingas reikšmes ir smarkiai įtakoti vienas kitą.13- nelaimės pranašas?

13 diena ir dar penktadienis – nieko gero nereikėtų laukti. Šią „tiesą“ žinome tikrai visi. Magijoje skaičius 13 reiškia permainas, taigi gali simbolizuoti tiek gėrį, tiek blogį, tiek mirtį, tiek gimimą. Anot ezoterikų, skaičius 13 turi „apvalomąjį“ poveikį: jis griauna viską, kas nereikalinga, taip skatindamas teigiamas permainas. Kitaip tariant, skaičius 13 nėra blogio ženklas. Jis tiesiog sukelia būtinus pokyčius.

Žinoma, į šio skaičiaus galią galima pažvelgti gana skeptiškai: kuo labiau įtikime magiška neigiama galia, tuo daugiau apie ją galvojame. Taigi pažvelgę į kalendorių ir pamatę, kad šiandien 13 diena, arba gavę 13 numerį patys prisikaupiame neigiamų minčių ir nereikalingų baimių, o mintys – tai tam tikra energija, skleidžianti vibracijas. Teigiama energija pritraukia teigiamus dalykus, o neigiama – neigiamus. Taigi viskas priklauso tik nuo mąstymo: jei galvosite apie gerus dalykus, 13 gali tapti sėkmės skaičiumi.

Beje, skaičius trylika gana glaudžiai susijęs su tikėjimu. Teigiama, kad visi mistiški Mergelės Marijos apsireiškimai vykdavo 13 dieną. Įdomu ir tai, kad su šiuo skaičiumi susijęs ir visas popiežiaus Jono Pauliaus II gyvenimas.

  • Jonas Paulius II popiežiumi tapo sulaukės 58 metų (5+8=13);
  • Popiežius mirė 85 metų (8+5=13), 13-tąją metų savaitę;
  • Jo mirties data taip pat išreiškia skaičių trylika (2005.04.02 21:37);
  • Jis buvo 265 popiežius (2+6+5=13).

3, 7 ir 9 – laimės skaičiai

Jei norite sužinoti savo skaičių, tiesiog sudėkite gimimo datos skaitmenis. Pavyzdžiui, jei gimėte 1985 metais 04 mėnesio 12 dieną: 1+9+8+5+0+4+1+2 = 30 = 3+0 = 3.

Skaičius 3 – tai dieviškosios apsaugos simbolis. Tikriausiai ne veltui pamaldose kai kurios frazės kartojamos po 3 kartus, o tikintieji garbina šventąją trejybę. Žmonės, kuriuos lydi trejetas, geba džiaugtis gyvenimu ir svarbiausia – yra linkę padėti aplinkiniams. Tiesa, neretai jie save per daug nuvertina. Atkreipkite dėmesį į pasakas: jose minimas trečias brolis visuomet vaizduojamas kaip kvailelis, tačiau iš tiesų jis visuomet išsiskiria savo geraširdiškumu ir dosnumu, todėl visada laimi. Lygiai tas pats vyksta ir gyvenime.

Skaičius 7 – tai išminties simbolis. Sakoma, kad septynetas yra filosofų, mokslininkų, analitikų ir vienuolių skaičius. Su šiuo skaičiumi gimę žmonės išsiskiria savo išmintimi. Įdomu tai, kad tiek numerologai, tiek astrologai ir net psichologai vieningai sutaria, kad skaičius 7 kiekvieno žmogaus gyvenime simbolizuoja kritinius momentus. Anot jų, kas septynerius metus žmogaus gyvenimo ciklas pasikeičia, atnešdamas kardinalias permainas. Astrologai gyvenimo ciklus susieja su žmogų globojančiais zodiako ženklais: nuo gimimo iki 7 metų mus veikia Avino ženklas, skatinantis savojo „aš“ supratimą ir užsispyrimą, vėliau, nuo 7 iki 14 metų mus įtakoja Jaučio ženklas, mokantis atsakingumo ir kruopštumo. Kitaip tariant, kiekviename 7 metus trunkančiame etape žmogus įgauna vis naujų savybių, taigi savaime suprantama – kardinaliai pasikeičia.

Skaičius 9 – tai sėkmės simbolis. Vėlgi prisiminkime pasakas, kuriose didvyriams tenka įveikti devyngalvius slibinus, perplaukti devynias jūras ir t.t. 9 – tai išminties, gautos per patirtį skaičius. Žmonės, turintys skaičių 9 – iš prigimties užprogramuoti padėti aplinkiniams ir siekti aukštesnių tikslų. Deja, kaip jau minėjome, šio skaičiaus sėkmė ateina tik su darbu ir patirtimi, todėl gimusiems po šiuo ženklu tenka nuolatos kovoti dėl savo laimės.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
asssa
2021-05-25 16:14
yra ir daugeu ženklū
Gabija
2021-03-15 09:00
aš gimiau 2011
arnas
2015-10-10 08:53
as gimiau 2006
dovile
2015-02-11 17:54
mano mama gime 1963 03 23 o as 1996 06 26
gabija
2013-09-22 17:34
as gymiau 2001.11.17 d