Smagūs marškinėliai nėščiosioms (foto)

Drabužiai nėščiosioms neturi priminti maišo – besilaukiančioms moterims dizaineriai taip pat gali pasiūlyti ką nors stilingo, mielo ir patrauklaus. Pavyzdžiui, rumunų dizaineris Raluca Stroe, gyvenantis ir dirbantis Honkonge, sukūrė išties įdomią marškinėlių kolekciją „Mamagama“, skirtą nėštukėms.
 
Marškinėliai pagaminti iš labai malonaus kūnui bambukinio pluošto ir papuošti smagiais paveikslėliais bei užrašais (pavyzdžiui: „Pasakyk ne prezervatyvams!“, „Visai ne kaip skaistuolė“ ir kt.).
 

Pats dizaineris nori pakelti būsimosioms mamytėms nuotaiką ir laukimo periodą paversti pramoga.
 
„Nėščiosioms skirti rūbai turi būti smagūs, juokingi. Vilkitės šiuos marškinėlius, kai einate apsipirkti ir galite atsitiktinai užkabinti pilvuku savo buvusįjį. Vilkitės, kai einate iškylauti arba ruošiatės į svečius pas anytą, mergvakarį ar kai būsimasis tėvelis nori jus nufotografuoti, o nuotrauką įkelti į FB. O svarbiausia – vilkitės tada, kai nieko nesinori daryti. Jie buvo sukurti būtent tam“, - pasakojo dizaineris.
 
Vienerių marškinėlių kaina – 29–55$. Įsigyti juos galima oficialiame „Mamagama“ puslapyje. Beje, pristatymas visame pasaulyje – nemokamas!

» Rašyti komentarą