Socialiniame tinkle plinta trimečio Vaidos Skaisgirės sūnaus atliekamas Lietuvos himnas (video)

Būti patriotu amžius – ne kliūtis. Tai įrodė ir vos trejų metų Vaidos ir Rolando Skaisgirių sūnus Atas. Guvus mažylis nustebino savo tėvus netikėtai užtraukęs Vinco Kudirkos kurtą Tautišką giesmę. Nuotaikingu video V. Skaisgirė pasidalino socialiniame tinkle. Berniuko iš širdies atliekamas himnas ne tik sužavėjo internautus, bet ir tapo priežastimi paskelbti netikėtą konkursą.

„Mes su vyru labai mylime savo šalį, tačiau turiu pripažinti, kad specialiai Lietuvos himno Ato nemokėme. Sūnus himną išmoko dėka vasarą per TV3 rodyto Europos krepšinio čempionato“, - šypsosi TV laidų vedėja, kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė V. Skaisgirė.Mobiliuoju telefonu užfiksuotame vaizdo įraše matyti, kaip miegoti besiruošiantis berniukas užtraukia Lietuvos himną. Nufilmavus sūnų atliekant Tautišką giesmę V. Skaigirei šovė ir dar viena mintis – artėjančios naujo kino filmo „Patriotai“ premjeros proga surengti patriotiškų dainų konkursą. Taip Atas tapo tam tikru šio konkurso pradininku ir iniciatoriumi.

„Šia linksma gaida, sumanėme surengti patriotiškiausių dainų konkursą, kurio nugalėtojams padovanosime bilietus į naujausią, sausio 29-ąją šalies kino teatruose pasirodysiančią komediją „Patriotai“. Geriausi dainininkai taip pat bus parodyti ir TV3 eteryje“,- pasakoja Vaida.

Konkurso taisyklės – labai paprastos. Tereikia atsiųsti video, kuriame jūs, jūsų draugai ar artimieji traukia patriotinę dainą. Dainoms apribojimų nėra, laukiami įvairiausi kūriniai – nuo „Trijų milijonų“ iki „Ant kalno mūrai“.

Konkurso video bus talpinami TV3 televizijos paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. Net dešimt laimingųjų, kurių video sulauks daugiausiai paspaudimų „patinka“, laimės po du bilietus į naujausią lietuvišką filmą „Patriotai“.
Dalykaukite konkurse čia: http://www.tv3.lt/m/naujiena/858391/konkursas-uzdainuok-kaip-patriotas

 

 

Mano sūnus - tikras patriotas, ėmė ir paslapčia išmoko Lietuvos himną :DTa proga, skelbiam konkursą UŽDAINUOK, KAIP PATRIOTAS! Kviečiu visus dainuoti patriotines dainas, siųsti jas mums ir laimėti bilietus į naują kino filmą PATRIOTAI. Geriausius dainorėlius parodysim ir TV3 etery.Visa informacija: http://www.tv3.lt/naujiena/858391/konkursas-uzdainuok-kaip-patriotas O dabar pristatau konkurso iniciatoriaus Ato Skaisgirio atliekamą Lietuvos himną :)PATRIOTAI - kinuose nuo sausio 29d!

Posted by Vaida Skaisgirė on Tuesday, January 19, 2016

 

 


 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
m
2016-02-13 12:12
nedėkit tą šlamštą ,mums visai nįdomu