Spalvų ir įvaizdžio idėjos 2012 vasarai

Pavasario/vasaros sezonas jau prasidėjo ir žada būti karštas ir ryškus. Kiekvienais metais garsiausi pasaulyje mados namai nustato konkrečias drabužių, avalynės ir aprangos tendencijas, o tame tarpe ir jų spalvas. Taigi siūlome pasižiūrėti, kokiais drabužiais ir aksesuarais šią vasarą vertėtų papildyti savo drabužines.

Pati madingiausia ir populiariausia 2012 vasaros spalva – oranžinė. Ji puikiai pagyvina kitas, niūresnes spalvas, o taip pat nuostabiai atrodo ir kaip pagrindinė aprangos spalva.Praktiškai nė vienas sezonas nepraeina be geltonos spalvos. Galų gale, juk tai vasara! Beje, geltonų atspalvių gali būti pačių įvairiausių: nuo pastelinių iki neoninių.


Nedaug atsilieka ir mėlyna spalva. Mėlynos atspalvių taip pat daugybė: nuo labai tamsios iki švelniai mėtinės, taigi kažką tinkamo gali rasti kiekviena.Kokia gi vasara be aistringosios raudonos? Ji taip pat naudojama daugelio dizainerių naujausiose kolekcijose?Romantikės turėtų nudžiugti, nes 2012 vasara rožinė spalva taip pat tarp madingiausių. Atspalviai – nuo pastelinių itin šviesių iki tamsių, beveik violetinės spalvos.Balta – tai klasika, taigi nieko nuostabaus, kad baltos spalvos apdarai madingi ir šiais metais. Tiesa, garsiausių dizainerių kolekcijose ryškesnės spalvos užima kur kas svarbesnę vietą.Dar vienas metų topas – sidabrinė ir auksinė spalva. Puikiai tiks vakarėlių mėgėjoms.Nemėgstančios išsiskirti iš minios, gali rinktis pastelines spalvas: dramblio kaulo, kreminę, švelniai rožinę ir t.t.Na ir nepamirškime žalios, kurios atspalvių taip pat daugybė: nuo ryškiai salotinės iki chaki.

» Rašyti komentarą