Sporto pratimai prie televizoriaus

Tie, kurie po darbų mėgsta patogiai įsitaisyti ant minkštų foteliukų ir laiką leisti žiūrėdami televizijos programas, turėtų pagalvoti, ar neverta šios pramogos padaryti ne tik įdomia, bet ir prasminga, į pagalbą pasitelkiant kelis sporto pratimus, kurie padės sutvirtinti kūną ir sustiprinti sveikatą.

Kiekvieną pratimą kartokite 5-6 kartus ir jau po kelių savaičių pajusite pirmuosius pokyčius.

1-mas pratimas. Atsisėskite ant kėdės krašto, ištieskite kojas ir pastatykite jas ant žemės, kad pėdos tvirtai remtųsi į grindis. Remdamiesi ištiestomis rankomis į kėdės pagrindą pakelkite klubus, kad kūnas sudarytų tiesią liniją, giliai įkvėpkite, grįžkite į pradinę padėtį ir iškvėpkite.


2-as pratimas. Atsisėskite ant kėdės krašto, atsilenkite atgal, kad pečiais liestumėtės prie kėdės atramos ir sulenktomis rankomis (virš pečių) suimkite kėdės atlošo viršų. Kojas ištieskite ir po vieną kelkite į viršų tiek, kiek galite. Palaikykite kelias sekundes ir lėtai nuleiskite žemyn. Keliant koją į viršų įkvėpkite, o leidžiant žemyn – iškvėpkite.

3-ias pratimas. Atsisėskite ant kėdės krašto, rankomis remkitės į kėdės pagrindo kraštus, o kojas ištieskite taip, kad remtumėtės užkulniais. Atsitraukite nuo kėdės ir tvirtai laikydamiesi už kėdės rankomis, kūną nuleiskite iki žemės, palaukite kelias sekundes ir grįžkite į pradinę stadiją.

4-tas pratimas. Atsisėskite ant kėdės krašto, ištieskite kojas taip, kad pėdos remtųsi į žemę. Pakelkite rankas į šalis, įkvėpkite, pasilenkite ir pasistenkite rankomis paliesti kojų pirštus (nesulenkite kojų). Pasilenkę iškvėpkite orą ir grįžkite į pradinę poziciją.

5-tas pratimas. Atsisėskite ant kėdės krašto, delnus pasidėkite taip, kad pirštai būtų nusukti į galą (rankoms teks apkrova, todėl delnai turi būti patogioje padėtyje). Sulenkite kelius ir bandykite ištiesti kojas į priekį, po kelių sekundžių grįždami į pradinę poziciją.
 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
oba
2012-12-04 10:55
O koks sekantis straipsnis bus? "Treniruotė valgant bulkutes ir čipsus"