Stilingasis V. Baumila: „Madų nesivaikau, rengiuosi tai, kas patinka“

Pagrindinės nuotraukos autorius: Tomas Adomavičius

Pastaruoju metu itin elegantišką išvaizdą demonstruojantis dainininkas Vaidas Baumila mados tinklaraščiui tryon.lt atskleidė, kokiomis taisyklėmis vadovaujasi kurdamas savo stilių. Atlikėjas taip pat įvardijo keletą dalykų, kurių reikėtų vengti, kad jūsų stilius netaptų tikra katastrofa.

V. Baumila sako neesantis prisirišęs prie vienos kurios nors stiliaus kategorijos, o tiesiog rengiasi taip, kaip jam patinka.

„Mėgstu, kai drabužiai jau būna jau parinkti, tarpusavyje suderinti. Jei man tas derinys atrodo gražus, belieka sumokėti pinigus ir neštis namo. Mados tendencijų neseku ir įvairių su tuo susijusių žurnalų neskaitau. Mėgstu vilkėti ir garsių prekės ženklų rūbus, tačiau nemanau, kad tai derėtų kažkaip ypatingai afišuoti, ar pirkti vien dėl vardo. Va, neseniai reikėjo megztuko – užėjau į parduotuvę, pamačiau gražų ir nusipirkau“, - pasakoja pašnekovas.

Scenoje jis mėgsta rengtis juodai. „Prieš pasirodymus kažkiek aptariam stilių su grupe, tačiau jokių stilistų neturim. Renkamės edgy, hip stilių, tačiau nieko per daug konkretaus. Kartu dera ir smulkūs akcentai – apyrankės ar įvairūs papuošaliukai ant kaklo“, - sako daininkas.

Pasak jo, renkantis drabužius svarbiausia gerai jaustis pačiam, o ne stengtis įtikti kitiems. Vis tik, pastebi atlikėjas, yra tam tikri dalykai, kurių reikėtų vengti kiekvienam.

„Didžiausios vyrų stiliaus klaidos yra nesuderinti raštai, lakiniai smailianosiai batai, etiketui miesto gatvėse nusižengiantys treningai, pūstos pūkinės blizgančios striukės. Moterims tikra stiliaus tragedija yra vadinamieji uggsai – jų tikrai reikėtų vengti viešumoje. Man patinka, kai moterys avi dailius kedus. Dar gražu yra aukštakulniai – išryškina, pabrėžia kojas“, - vardija pašnekovas.


 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Bill’as
2023-02-05 16:59
Man asmeniskai Vaidas Baumila yra grazaus balso savininkas ir rengiasi stilingai(neturint vieno, kazkokio išskirtinio stiliaus)…As ji labai kaip atlikeja dar pamegau muzikos projekto “Dangus” laikais!