Stilistės konsultacija. Ar vestuvėms tinkama juoda suknelė?

Sveiki, iškilo man toks klausimėlis. Liepos 30 eisiu i draugų vestuves, turiu juodą laisvai krentančią iki kelių suknutę ant šleikučių, ji simpatiška su pamušalu. Po krūtine eina nedideli akmenukai, na kaip deimantukai kažkas panašaus. Taigi dabar labai dvejoju ar tinkama i vestuves ir dar plius vasarą su juoda suknute? Galvoju gal prie įdegusio rudo kūno tokia suknele  visai gražiai atrodytų su aukštais bateliais, ką jūs manote? Kitas klausimėlis būtų kokios spalvos batelius ir rankinę patartumėte rinktis? Galvojau apie raudonus ryškius batelius, bet gal jau šiek tiek nuvalkiota? Gal geriau baltus-kreminius, ar kažką panašaus? Ir dar prie to pačio, kaip dėl šukuosenos? Ar tiktų paprastai palaidi pagarbanoti lengvomis sruogomis plaukai, ar kažkaip juos sukelti? Prašau patarkite man, labai laukiu atsakymo :)

Vasarą, labiau norisi matyti ryškias ir gaivias spalvas, tačiau juoda taip pat galimas variantas. Įvaizdžiui paryškinti galima žaisti aksesuarais (papuošalai, delninukė ir pan.), pasirinkit tarkim mėlynus ar geltonus, oranžinius batelius, sidabrines ar kelių spalvų basutes. Dėl šukuosenos, šį sezoną vis dar madingi pynimai, todėl siūlyčiau derinti pynimą su laisvai krentančiomis stambiomis garbanomis.

 

Daugiau stilistės atsakymų rasite: stilistė Renata Kovtun
Stilistės svetainė: www.jusu-gb.com , www.groziokodas.eu

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Dora
2012-06-05 14:22
Tai Dautarai tuokėsi, o čia kaip svečias eina
stase
2012-06-05 09:46
na zinoma,beabejo,juk Dautartai irgi juoda klasika rengesi
Lidija
2012-06-04 15:58
O kodėl gi ne? Juk juoda spalva - tai klasika, tiesiog kaip stilistė ir sako, reikia tinkamų aksesuarų, pagyvinančių visą vaizdą