Stilistės konsultacija. Ką daryti, kad plaukai augtų?

Laba diena, radau jūsų kontaktus, labai norėčiau rimto patarimo apie plaukus. Patarkit prašau ką daryti, kad jie pradėtų augt iš šaknų, nes dabar jie labai ploni ir stipriai slenka. Labai jums ačiū :)

Laba diena, nuo plaukų slinkimo padeda serumai ampulėse, kuriuos reikia švelniai imasažuot į galvos odą. Padeda maisto papildai turintys B grupės vitaminų. Jeigu problema labai ryški, gali būti, kad reikia kreiptis į gydytoją problemos nustatymui. Be to, gal slinkimo priežastis yra genetika (tėvams anksti pradėjo retėti plaukai), stresas, gimdymas, pervargimas, kiti sveikatos sutrikimai. Dažnai slinkimo problema atsiranda anksčiau, t.y. prieš 3 mėnesius, taigi reiktų pagalvoti koks įvykis galėjo tai paskatinti. Taigi, pradėjus gydymą nelaukite ir labai greito rezultato. Efektyvumą pastebėsite tik po 3 mėn. Svarbiausia kantrybė ir nuoseklumas.

 

Daugiau stilistės atsakymų rasite: stilistė Renata Kovtun
Stilistės svetainė: www.jusu-gb.com , www.groziokodas.eu

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
regina
2012-09-05 17:44
pabandykite cemerycio vandens ir B grupes vitamino ampulemis,man tikrai padejo,buteliukui uztenka vienos ampules,svarius dregnus plaukus itrinkite tik saknis uztenka 2-3 kartams.
Nora
2012-07-23 12:10
gal kas bandėt gerti silicio balzamą?
Milda
2012-07-23 09:25
Siūlyčiau išbandyti paprasčiausias namines kaukes su eteriniu rozmarinų aliejumi. Pati turėjau tą pačią problemą