Stilistės konsultacija. Kas tiktų prie raudonos suknelės?

Laba diena, norėjau pasiteirauti ar prie raudonos suknelės tiktų raudoni bateliai ir kokia turėtų būti delninukės spalva?

Laba diena, raudona suknutė ir raudoni bateliai dera, taciau siūlau būti drąsesne ir pasirinkti violetinius, mėlynus, oranžinius ar žalius batelius, tuomet delninukė galėtų atkartoti batelių spalvą arba tapti papildomu aksesuaru. Rinkitės vasariškai įvairiaspalvę ar blizgią, nesistenkite jos derinti prie suknelės.

 

Daugiau stilistės atsakymų rasite: stilistė Renata Kovtun
Stilistės svetainė: www.jusu-gb.com , www.groziokodas.eu

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Ema
2014-06-01 00:54
Gal patartumet kokius papuosalus rinktis prie raudonos, gal labiau bordines ilgos progines sukneles be petneseliu? Batelius desiuos juodus, delninuke turiu ir juoda. Belieka papuosalai. Plaukus susikelsiu, kaklas mano trumpas, gal rinktis koki kuklu papuosaliuka su pakabuku, kad vizualiai pailgetu? Veidas apvalus, auskariukus kokius kabancius, saurus? Nu patarkit!!!!! O apyrankiu, ziedu manau jau nereikia. O gal reikia??? P.S.Ant sukneles liemens yra akcentas, paraukimas su sidabrine sage.
Dalia
2012-07-03 13:46
derinti raudoną prie raudono būna keblu, nes nesutampantys atspalviai dažniausiai tik gadina vaizdą
Nora
2012-07-03 12:24
juoda delninukė ir juodi bateliai - manau, tiktų idealiai. Be to, galima derinti ir prie kitų rūbų. O tie eksperimentiniai aksesuarai ir batai - gal ir gerai, bet labai jau sudėtinga. Netgi ne drąsoje esmė