Stilistės konsultacija. Plaukų tiesinimas keratinu

Labai noriu pasidaryti ilgalaikį plaukų tiesinimą ir norėjau paklausti, kokiu keratinu geriausiai daryti, kad nežaloti plaukų? Labai lauksiu atsakymo.

Mano patirtis rodo, kad geriausiai tai atlikti su COCOCHOCO PROFESSIONAL - tai ne tik tiesinimas, bet, pirmiausia, ši procedūra atstato pažeistą plauką. Plaukams procedūros metu sugrąžinamas natūralus blizgesys, jie atrodo nuostabiai, tampa paklusnūs ir sveiki, atsparūs mechaniniams pažeidimams, ilgiau išlieka plaukų spalvos sodrumas po dažymo, apie 15% padidėja plaukų apimtis, plaukai tampa paslankūs, lengvai iššukuojami, netgi be pagalbinių priemonių. Ypač rekomenduojama procedūrą atlikti sausiems, pažeistiems plaukams, po cheminio tiesinimo ar garbanojimo. COCOCHOCO keratino plaukų atstatymo sistemos pagrindas - plaukų sodrinimas keratinu, visiškai natūralia medžiaga, kuri reikalinga visiems plaukų tipams.

 

 

 

Daugiau stilistės atsakymų rasite: stilistė Renata Kovtun
Stilistės svetainė: www.jusu-gb.com , www.groziokodas.eu

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 


 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Junama
2014-09-28 19:19
Aš irgi jau mėnėsį džiaugiuosi naujuoju GHD Eclipse tiesintuvu. Pirkau is cia www.beauty-sp.lt. Superinis dalykas. Youtube radau filmukų kaip pasidaryti ir garbanas ne tik tiesinimą. Dabar nereikia pas kirpėją lakstyti dėl nedidelės šukuosenos.
Sima
2012-12-28 14:54
plaukų tiesinimui naudoju ghd tiesintuvą - nerealus daiktas http/www.topbeauty.lt/ghd/ghd-plauku-tiesintuvai-formavimo-znyples-ir-dziovintuvai