Stuburo slankstelį susilaužiusi D. Meškaitė-Kisielienė jau ruošiasi „Eurovizijos“ atrankai

Neseniai rimtą nugaros traumą patyrusi dainininkė Dileta Meškaitė-Kisielienė po truputį atgauna jėgas. Sveikstančią kolegę nustebinti ir palinkėti greičiau pasveikti sumanė kitos grupės „Queens of Roses“ narės – Giedrė Girnytė ir Akvilė Matukaitė. Merginos į pagalbą pasikvietusios kulinarinės TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ komandą sėdo prie pusryčių stalo, prie kurio netrūko atvirų moteriškų pokalbių.

Padedamos profesionalaus ir išradingo šefo bei maisto stilisto Reinaldo Janonio, grupės merginos Diletai gamino skanius pusryčius. Draugėms linksmai plušant virtuvėje, dainininkė ir įvairių televizijos projektų dalyvė D. Meškaitė-Kisielienė atvirai pasakojo apie savo traumą, kuri nutiko paslydus nuo laiptų.„Aš nesitikėjau, kad viskas taip rimta. Maniau, kad čia yra paprastas sumušimas, kad man padės pora masažiukų ir praeis tas nugaros skausmas“, - pasakojo dainininkė.


Tačiau apsilankius pas gydytojus viskas pasirodė kur kas rimčiau: „Kad yra tokia situacija aš supratau tik tada, kai pamačiau stuburo nuotrauką ir tą slankstelį. Iš pradžių taip viskas nutirpo, netikėjau, bet pasakė, kad čia rimtai sulūžo.“

Porą savaičių mergina griežtai laikėsi nustatyto gydytojų režimo, mažai judėjo. Tačiau D. Meškaitė-Kisielienė juokiasi, kad jos nestabdo net stuburo trauma – kartu su kitomis grupės narėmis ji jau vėl ruošiasi artėjantiems projektams. Merginos atskleidė, kad vienas iš jų – „Eurovizijos“ atranka.

Kaip ir praėjusioje atrankoje, „Eurovizijoje“ merginos vėl pasirodys tryse. Anksčiau buvusios „4 Roses“ neseniai pakeitė ne tik grupės pavadinimą, bet ir sudėtį – iš grupės pasitraukė Eglė Čepaitė-Keturkė. A. Kisielienė prisipažino, kad taip atsitiko tarp grupės narių kilus nesutarimams.

„Galbūt kažkokių klaidų padarėme mes, galbūt mūsų buvusi kolegė Eglė. Bet tiesiog supratome, kad mums tryse yra paprasčiau, lengviau ir maloniau dirbti. Pavadinimą pakeitėme Eglės prašymu“, - pasaakojo A. Kisielienė.
 

» Rašyti komentarą