Susipažinkite: 60 metų modelis ir 3 vaikų mama Christie Brinkley

„Senatvė“ – tik žodis. Šis modelis įrodė, kad nepriklausomai nuo amžiaus galima atrodyti ir jaustis puikiai. Christie Brinkley  jau atšventė savo 61-ą gimtadienį. Kol jos bendraamžės rūpinasi savo pensininkių pažymėjimais, ji mielai pozuoja su bikiniu populiarių žurnalų viršeliams.
 
Prieš dvejus metus, savo 60 gimtadienio išvakarėse populiariam žurnalui „People“ ji pasakė:  „Aš žaviuosi tuo, kad man greitai 60, tai bus mano gyvenimo pikas“. O kad visiems jos amžiuje būtų duota tiek energijos, pasitikėjimo savimi  ir žavesio!
 
1973 metais amerikiečių fotografas Errolas Sawyeris išvydo viename Paryžiaus pašto skyrių labai gražią merginą. Tai buvo Christie Brinkley, kuri užaugo Errolo Sawyerio tėvynėje Amerikoje, o į Paryžių atvyko įgyti išsilavinimo. Fotografas padarė keletą bandomųjų kadrų, kuriais susidomėjo modelių agentūros vadovas Elite'as Johnas Casablancas. Taip prasidėjo svaiginanti Christie karjera.

 
Moteris pasirodė 500 populiariausių žurnalų viršeliuose, tarp jų „Vogue“, „Glamour“, „Rolling Stone“, „Esquire“. 1980 m. viduryje ji pasirašė patį ilgiausią mados istorijoje 20 metų kontraktą su kosmetikos kompanija „Cover Girl“.  Beje, Christie taip suaugo su šia kompanija, kad 2005 m. kontraktą pratęsė.
 
Dabar Christie ne tik modelis, bet ir rašytoja, fotografė, iliustratorė, modeliuotoja ir dainininkė. O svarbiausiai – ji dar trijų vaikų motina, kuri, nepaisant visų nėštumų ir gimdymų, visada „laikė save rankose“, palaikė formą. Nepataikausim – Christie dažnai lankosi kosmetologijos kabinetuose, labai kruopščiai ir delikačiai darosi makiažą, naudoja pridėtinius plaukus savo nuostabioms šukuosenoms. Bet kas čia blogo? – jei nepaisant šių visų procedūrų, tai padeda gerai ir natūraliai atrodyti.
 
Christie Brinkley gyvenimo taisyklės:
 

  1. Negalvoti apie amžių. „Biologinis amžius neturi nieko bendro su  mano savijauta viduje, – sako žurnalistams moteris. – Man tai nieko nereiškiantys skaičiai. Aš jaučiu, kad laikas negali riboti mano energijos, sielos ir manęs.“
  2. Jeigu labai norisi, tai galima. Christie – užkietėjusi vegetarė. Ji  nuo 13 metų valgo tik vaisius, daržoves ir pieno produktus. Jos gerbėjai galvoja, kad būtent tai yra jos grožio paslaptis. Bet tai nereiškia, kad Christie atsisako skanumynų.  Ji ne kartą prisipažino esanti didelė itališkų makaronų gerbėja ir dažnai juos valgo netgi vakarienei. Nieko prieš ir paskaunauti jūros gėrybių. „Gyvenimas per trumpas, kad kartais neleisčiau sau pasilepinti austrėmis su šampanu.“
  3. Neužstrigti, nesustoti vieno dydžio drabužiuose. Viename savo interviu Christie pasakojo, kad jos svoris visą laiką svyruoja. Tai nenuostabu, kai modelis turi tokį potraukį skanėstams. Jos garderobe džinsai nuo 40 iki 44 dydžio, bet žvaigždei tai netrikdo. Nėra žmonių be trūkumų. Svarbiausiai tinkamai pasirinkti drabužius, kurie tuos trūkumus paslėptų.
  4. Sportas – tai jaunystė. Štai čia Christie atkakli. Užsiėmimai leidžia jai pasijausti jauna „Kai tik priverčiu savo sąnarius dirbti, aš suprantu, kad esu pasiruošusi daryti viską, – kažkada pasakė modelis.  Savo laiku ji buvo treniruoklio „TotalGym“ reklaminis veidas, lig šiol savo interviu ji kalba, jog šio treniruoklio pagalba treniruoja savo pilvo presą, kojas ir rankas. Kasdieną Christie stengiasi padaryti po 100 atsilenkimų, bent jau pusvalandį užsiima joga ir dažnai rytais bėgioja. Ji mėgsta ekstremalų sportą, kas ne kartą jai atsirūgo „Per savo gyvenimą aš patyriau daug traumų, nuo dalykų, kurių negalėjau sukontroliuoti: pabėgę arkliai, krentantis sraigtasparnis, plyštantys raiščiai“, – kažkada ji pasakojo žurnalistams.
  5. Renkitės priklausomai nuo statuso ir progos. Nepaisant puikios figūros, gražuolė Christie niekada sau neleidžia pasirodyti su per daug atvira iškirpte ar kitu per daug atviru, vulgariu rūbu. Ir tai visai ne todėl, kad ji nepatenkinta savo kūnu – paprasčiausiai bikinis jai nepritinka pagal statusą (vis dėlto ji trijų vaikų motina). „Kai mes poilsiaujame vieni, aš galiu apsirengti bikiniu, bet visuomeniniame pliaže su vaikais aš rengiuosi uždarą maudymosi kostiumėlį, nes jiems nesinori būti šalia senės su bikiniu“. – ironizuoja ji.
  6. Mylėti savo vaikus. Nežiūrint į svaiginančią karjerą, visuomeninę veiklą, Brinkley šeima pirmoje vietoje. „Aš – mama, jaučianti atsakomybę prieš savo vaikus ir save pačią. Aš noriu visada būti šalia jų ir dėl to darau viską, kas įmanoma“, – kalba ji.
» Rašyti komentarą