Sužinok savo ateitį: būrimas su raidėmis

Būrimai su raidėmis žinomi jau nuo senovės ir iki šių dienų neprarado savo aktualumo. Tikėti burtais ar ne – kiekvieno asmeninis reikalas, tačiau pabandyti juk visiems smalsu.

Tau reikės:

  • Identiškų tvirto poepieriaus (kartonas, braižymo popierius ar pan., maždaug 4x4 cm) kvadračiukų. Jų reikia tiek, kiek abėcėlėje yra raidžių – 32;
  • Juodo rašalo arba kitų dažų;
  • Teptuko;
  • 4 baltų žvakių ir natūralaus audinio (pvz šilkinės skarelės).

Ant kiekvieno popieriaus kvadračiuko gražiai užrašyk po abėcėlės raidę ir palik nudžiūti. Jei burtis ketini dažniau, kvadračiukus gali įlaminuoti. Išskleisk audinį, jo kampuose sustatyk žvakes ir jas uždek. Dabar prasideda svarbiausia akimirka: tu turi paprašyti raidžių kalbėti su tavimi. Paimk į rankas popieriaus kvadračiukus su raidėmis, suspausk juos tarp delnų, užmerk akis ir garsiai pasakyk: “Aš laukiu teisingų ir aiškių atsakymų. Padėkite man, raidės, nemeluokite, tiesą sakykite. Ačiū”.

Keletas patarimų:

  • Tu gali burti ir kitiems, tačiau savo kortelių su raidėmis niekam neduok ir saugok jas patikimoje vietoje.
  • Nepiktnaudžiauk būrimais. Per dieną nereikėtų užduoti daugiau nei 3 klausimų, priešingu atveju atsakymai nebus teisingi.
  • Naudok visą savo žodyną ir vaizduotę, nes kortelės ne visuomet leidžia tiksliai sudaryti konkrečius atsakymus, ypatingai jei į klausimus negalima atsakyti “taip” arba “ne”.

Kai paprašysi savo raidžių sakyti tiesą, aiškiai suformuluok savo klausimą ar norą. Pasistenk jį įsivaizduoti mintyse ir aiškiai matyti, tarsi užrašytą ant popieriaus. Ir tik tuomet galėsi traukti korteles iš krūvelės. Visos kortelės turi būti užverstos, kad nematytum, kokios raidės ant jų užrašytos. Kiek gi tų kortelių reikia ištraukti? Skaičius priklauso nuo būrimo tikslo. Jei tu būriesi iš noro, tai pats ilgiausias atsakymas į klausimą “ar tai išsipildys” gali būti žodžis “niekada” - taigi trauki 7 korteles. Jei tau reikia konkretesnių atsakymų, maksimaliai gali ištraukti 15 kortelių ir sudarinėti iš jų atskirus žodžius.

Paprastasis būrimas su raidėmis

Mintimis suformuluok savo troškimą ir ištrauk 7 korteles ir krūvelės. Dabar žiūrėk, kokį žodį galima sudėlioti iš ištrauktų raidžių. Žodžiai gali gautis keli, tačiau tau nereikia rinktis tarp vieno ir kito žodžio, nes jie visi nusako galimą situaciją. Pvz, ištraukus raides T, B P, A, I D, Ė – galima sudaryti žodžius “taip” ir “bėda”. Vadinasi noras išsipildys, tačiau gali atnešti bėdų, taigi pagalvok, ar tau tikrai to reikia.

Ateities būrimas su raidėmis

Jei nori sužinoti, kas tavęs laukia artimiausioje ateityje, tuomet paimk korteles į savo rankas ir mintyse nustatyk tą laiko periodą, kuris tave domina: rytoj, po savaitės, du mėnesiai ir t.t. Dabar ištrauk 9 korteles ir sudaryk visus įmanomus žodžių variantus. Svarbu: šiame būrime tau reikės pasitelkti savo fantaziją, nes žodžiai gali būti ne pilni ir tau teks sugalvoti jų pabaigą. Pvz., jei įmanoma sudaryti “MYLĖ”, vadinasi tavęs laukia įsimylėjimas.

Būrimas iš problemų

Jei turi problemų ir nori išsiaiškinti, kokios priežastys paskatino jų atsiradimą, užduok mintyse šį klausimą ir ištrauk 12 kortelių. Daryk viską taip pat, kaip buriantis iš ateities. Nepamiršk, kad daugiausiai leidžiama ištraukti 15 kortelių.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
69
2020-05-06 16:07
netyčia namus padegiau


69
2020-05-06 16:06
69
Virginoja
2017-09-28 17:01
Man 55 metai as labai madinga man tai patinka nekoks vyras kad tyciojasi is zmonos einancios pagal mada liuks moteris restoranas siesta
Deimantė
2015-06-16 20:20
kažkaip labai jau vaikiškas burimas atrodo.
britne
2014-11-16 16:37
as burunduke netikiu nesamonem.tai netikra.