Sveikata ir grožis – kaip maitintis ir ką gerti pataria žinomos Lietuvos moterys?

Pagrindinėje nuotraukoje: Solveiga Mykolaitytė

„Grožis reikalauja aukų“, - frazė, kurią kaip maldą atmintinai žino visos moterys. Nepaneigsi. O ir „gerais genais“ pasigirti gali, toli gražu, ne kiekviena. Tad ko imtis ir kaip maitintis, kad pavasarį galėtum pasigirti kūdikio švelnumo oda, grakščiom linijom ir gera nuotaika? Kaip teigė modeliai Solveiga Mykolaitytė, Karolina Toleikytė, renginių organizatorė Kristina Kaikarienė, modelis ir rankinių kūrėja Gerda Štelėmėkaitė, verslininkė Inga Stumbrienė, dainininkė ir laidų vedėja Urtė Šilagalytė ir dizainerė Audronė Bunikienė: „Jaunystės ir žavesio eliksyrą išrasti galima sumaišius vos kelis sveikus ingredientus“.

Taip, kalbame apie sveikuoliškus, žalius kokteilius – juos renkasi visos šios veiklios ir, neabejotinai, gražios moterys. Žalieji kokteiliai, sveikatingumo knygose įvardijami kaip vaistai nuo visų ligų ir sveikatos sutrikimų. Gerdami juos kiekvieną dieną, atsikratysite nereikalingo viršsvorio, Jūsų oda, o ypač veido oda, taps skaisti ir stangri. Taip pat organizmas praras jautrumą alergijoms. Esminis pliusas –  yra tai, jog tapsite žvalesni, gyvesni ir jausitės pasikrovę geros nuotaikos kiekvieną dieną.

„Pats geriausias kokteilis man –  tai iš avokado, banano, apelsino ir vandens. Beje, reikia atsižvelgti ir į metų laikus –  šaltuoju periodu labiau tiktų sotesni kokteiliai. Tokie  kaip ledų, pieno ir bananų. Juos pagardinti galima uogomis. Dėl vitaminų“,-  šypsojosi Inga.


Gerda Štelėmėkaitė

Jai antrino ir Gerda Štelėmėkaitė, kuri į kokteilius irgi beria uogas: „Dirbdama dar ir modelio darbą, turiu galvoti apie kūno linijas. Stengiuosi valgyti kuo daugiau vaisių bei daržovių. Tad ruošdama kokteilius namie, visad jų turiu po ranka. Tai leidžia išragauti vis skirtingų skonių bei spalvų gėrimus. Vienas mėgstamiausių – kokteilis iš obuolių, kivių, mango, mėlynių ir šlakelio vandens. Vietoje mėlynių galima naudoti ir spanguoles ar kitas uogas. Greitai paruošiama, turtinga vitaminų, neapsunkina organizmo ir, svarbiausia, skanu. Kas gali būti geriau, ypač šaltuoju metų laiku?“, - retoriškai klausė Gerda.

„Šauniausias vitaminų užtaisas – tai iš  bananų, aviečių, obuolio ir apelsinų sulčių. Viską sutrynus į vieną masę – palaima. Rekomenduoju“, - sakė Karolina Toleikytė.


Urtė Šilagalytė

„Pats skaniausias kokteilis, kuris mane pradžiugina kas rytą ir vakarais –  tai vaisių kokteilis. Labai paprastas, reikia tik viską sutrinti: bananai, mango, braškės ir kivi. Daug teisingų vitaminų ir energijos. Nors prisipažinsiu, neatsispiriu ir braškiniam pieno-ledų kokteiliui! Juos irgi sveika kartkartėmis išgerti“, - juokėsi Urtė.

Anot Kristinos Kaikarienės ir Audronės Bunikienės į kokteilius reikia įtraukti ir daržovės: „Puikių kokteilių randu ir Gražinos Gum receptų knygoje. Juose dažnai naudojami burokėliai, špinatai“, - sakė Audronė. Jai pritarė ir Kristina: „Man skaniausias ir sveikiausias kokteilis – tai iš buroko, saliero, obuolio, kivio ir morkos. Pabandykite – tikras energijos pliūpsnis“, teigė Kristina.

Savo gardžiausio kokteilio receptu pasidalino Solveiga Mykolaitytė: „Esu ananasų gerbėja, tad vienas iš mėgstamų kokteiliukų:  200 ml ananasų sulčių, (skaniau būtų jeigu iš gryno ananaso, o ne sulčių pakelio), 60 ml kokoso pieno ir keleto ledų kubelių. Ledukus sutraiškyti, supilti į maišytuvą, suplakti ir viskas!“,-  dalinosi Solveiga.

Kurį iš jų renkatės Jūs? O jei trūksta sveikų idėjų – jų rasite oficialiame nealkoholinių kokteilių Facebook‘e : https://www.facebook.com/bealkoholiniaikokteiliai/?fref=ts
 

» Rašyti komentarą