Šveitikliai minkštoms ir švelnioms lūpoms

Švelni ir jautri lūpų oda greičiausiai reaguoja į saulės perteklių, senėjimo procesus ar žalingus įpročius. Kiekvienam tenka patirti, kas yra lūpų išsausėjimas ir smulkios raukšlelės, tačiau tam, kad išspręstumėte šias problemas, nereikia skausmingų injekcijų – užteks peržiūrėti virtuvės spinteles ir paieškoti naudingų produktų. Šiems receptams skirsite tik kelias minutes, o rezultatais džiaugsitės ilgą laiką.
 
Naminiams lūpų šveitikliams pagaminti reikalingi tik du pagrindiniai ingredientai. Pirmas yra skystis, pavyzdžiui, pienas, medus ar aliejus; antrasis – šveitimo priemonė, kurią galite pasirinkti iš daugybės variantų (nuo cukraus iki druskos ar šviežiai maltų prieskonių). Galutinis tikslas yra pašalinti negyvas odos ląsteles, kurios sudaro smulkias raukšleles ir išsausina jūsų lūpas.
 
Kadangi lūpos yra jautrios, ypač svarbu surasti tinkamą priemonių kombinaciją.Išbandykite skirtingus receptų ingredientus ir suraskite jums labiausiai tinkantį variantą.
 
Štai trys receptai, kuriuos išbandę vėl turėsite švelnias ir putlias lūpas.
 
Šveitiklis „Truputėlis medaus“: 1 v. š. medaus, 1 v. š. maistinės sodos.

 
Sumaišykite medų su soda iki vienalytės masės. Užtepkite mišinį ant lūpų ir palikite iki 5 minučių. Švelniai pamasažuokite lūpas švariais pirštais, prieš nuplaudamos šveitiklį šiltu vandeniu.  Patepkite lūpas mėgstamiausiu balzamu ir džiaukitės švelniomis bei sudrėkintomis lūpomis.
 
Saldusis lūpų šveitiklis: 1 v.š. baltojo cukraus, keli lašai vandens, keli lašai alyvuogių aliejaus.
 
Suberkite cukrų į delno vidurį, įpilkite kelis lašus vandens ir sumaišykite iki konsistencijos, kurią galėtumėte tepti ant lūpų. Pirštais švelniai įmasažuokite šveitiklį, po 30 sekundžių jį nuplaukite šiltu vandeniu. Vėliau padenkite lūpas keliais lašais alyvuogių aliejaus, kad jas sudrėkintumėte. Arba, jei nemėgstate aliejaus konsistencijos ant lūpų, tiesiog patepkite jas mėgstamiausiu lūpų balzamu.
 
Kvapnusis lūpų šveitiklis: 1 v.š. medaus, 1 v.š. aliejaus ( alyvuogių, migdolų ar kt.), 1-2 v.š. baltojo ar rudojo cukraus, 2-3 lašai eterinio aliejaus (nebūtina).
 
Pašildykite medų mikrobangėje ne daugiau nei  5 sekundes ir įmaišykite į jį aliejų. Įberkite cukraus ir gerai išmaišykite iki vientisos konsistencijos. Įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus (jei pageidaujate išskirtinio kvapo ir papildomų gydomųjų savybių). Tada švariais pirštais užtepkite šveitiklį ant lūpų ir odos aplink jas, leiskite įsigerti per kelias minutes. Švelniai pamasažuokite tam, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles. Nuplaukite šiltu vandeniu ir patepkite lūpas alyvuogių aliejumi ar lūpų balzamu.

» Rašyti komentarą