Tavo magiškas akmuo, traukiantis meilę

Žaižaruojantys, nuostabūs, tiesiog užburiantys, - kristalai visuomet buvo apgaubti paslaptingumo aura. Graikų būrėjai tikėjo, kad kristalai žemėje atsirado Heraklio dėka. Esą būtent jis nuo Dievų kalno Olimpo numetė ledo luitą, kuris subyrėjo į milijonus nuostabių kristaliukų. Egiptiečiai buvo įsitikinę, kad šie fantastiško grožio akmenukai – tai tolimųjų žvaigždžių nuotrupos.

XIX amžiuje vokiečių gamtininkai atliko eksperimentą, kurio metu įrodė, jog kristalus gaubia tam tikras jėgos laukas, kurio dauguma žmonių negali pamatyti ir pajausti.

XX amžiaus septintajame dešimtmetyje kristalų tyrinėjimu susidomėjo ir ekstrasensai. Paaiškėjo, kad šie akmenukai padeda perduoti ir perimti energiją. O kiekvieno kristalo energija yra skirtinga. Pavyzdžiui deimantas turi du energijos šaltinius: vienas į kristalą patenka iš išorės, kitas juda nuo kristalo centro, ratu. Rubinas taip pat turi du energijos šaltinius, tačiau jie abu skverbiasi iš rubino centro ir persipina tarpusavyje, kol apgaubia brangakmenio sieneles. Taigi skirtingi akmenys gali daryti skirtingą įtaką.

Kaip pasigaminti meilės akmenį?


Kad akmuo taptų tavo pagalbininku meilės reikaluose, reikės atlikti tris paprastus ritualus.

1. Išsirink akmenį, kuris taps tavo meilės talismanu (tai gali būti papuošalas su akmeniu). Jei nori, gali pasižiūrėti, koks akmuo labiausiai tinka pagal zodiako ženklą. Atidžiai suvyniok savo akmenį į aksominį arba flanelinį audinį ir paslėpk 24 valandoms kokioje nors dėžutėje, pro kurią neprasiskverbia šviesa.

2. Dabar reikės “įkrauti” akmenį savo astrologinės stichijos jėga.

  • Ugnies ženklams (Liūtams, Šauliams ir Avinams) reikia uždegti žvakę, paimti į ranką akmenį ir pagal laikrodžio rodyklę keletą kartų pasukti jį ratu virš liepsnos.
  • Vandens ženklams (Žuvims, Skorpionams ir Vėžiams) savo akmenį reikėtų pusę valandos palaikyti po tekančio vandens srove.
  • Žemės ženklams (Mergelėms, Jaučiams ir Ožiaragiams) savo akmenį reikėtų įdėti į dėžutę, apibarstyti jį žemėmis ir palikti parai laiko.
  • Oro ženklams (Vandeniams, Svarstyklėms ir Dvyniams) savo akmenį reikėtų padėti šalia praviro lango. Per naktį akmuo pasikraus astrologinės stichijos jėga.

3. Metas pagrindiniam etapui – meilės talismano aktyvavimui. Anksti ryte, prieš pusryčius, priešpilnio metu užsidėk savo talismaną (papuošalą). Įdėmiai į jį įsižiūrėk ir pabandyk įsivaizduoti, kad tave supa anergijos debesis, kuriame susimaišo tavo ir akmens energijos. Norint pajusti šį jausmą reikia visiškos ramybės, susikaupimo ir atsipalaidavimo. Pasistenk “sugerti” šią sklandančią energiją į save.

Po aktyvavimo nenusiimk papuošalo 7 dienas. Tai laikas, kuomet tavo meilės talismanas turi pačią stipriausią jėgą. Jis padės tau patraukti mylimo žmogaus dėmesį ir pažvelgti į tave visai kitomis akimis.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Birutei
2012-11-17 23:54
Gerai kad tu verta bent kokio vyro.
To ai
2012-08-24 11:45
Dvyniai- oro ženklas
ai
2012-08-24 00:13
o ka dvyniams daryti?
Simona
2012-08-23 18:46
tik nusišypsoti? man išties pakėlė nuotaiką
Tamara
2012-08-22 21:10
privertė nusišypsoti