„Technorama“ naujagimiams dovanos skalbykles

Mažylių laukiantiems tėveliams, kurių atžalos pasaulį turėtų išvysti per Šv. Velykas, verta suklusti -„Technorama“, parduodanti garso, vaizdo, buitinę ir kompiuterinę techniką Šv. Velykų pirmąją dieną gimusiems mažyliams padovanos po skalbyklę! Vaikelio atėjimas į šį pasaulį yra lydimas saldaus laukimo pabaigos, džiaugsmingų šypsenų ir sveikinimų, tačiau idėjos autoriai supranta ir nemenką vargą, kuris užgula tėvelių pečius.

Sakoma, kad vaikui užauginti reikia viso kaimo, tad laimingi giminaičiai ir bičiuliai vaiko susilaukusią šeimą apipila dėmesiu bei smulkiomis dovanėlėmis, tačiau kiekvienas atžalą planuojantis, jos jau laukiantis ar mažąjį stebuklą auginantis žmogus žino, kad kūdikio priežiura bei būtiniausios prekės gerokai patuština piniginę. Būtent todėl socialines akcijas dažnai rengianti „Technorama“ nusprendė prisidėti prie auginančių vaikus, įteikdama ženklią ir kiekvienai šeimai ypatingai reikalingą dovaną - „Samsung“ skalbyklę.

Skalbyklės atiteks tėveliams, kurių vaikai gims balandžio 5-ąją dieną Klaipėdoje, Šilutėje, Kretingoje, Plungėje ir Gargžduose. Kūdikiai turi būti įregistruoti šių miestų metrikacijos skyriuose. „Technorama“ pavasario ir Šv. Velykų proga nepamirš palepinti ne tik mažylių, bet ir visų savo klientų - jeigu Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone Šv. Velykų pirmąją dieną gims 10 arba daugiau vaikų, visiems, 2015 m. kovo 17d.  – balandžio 4d., pirkusiems „Samsung“ garso, vaizdo ir buitinę techniką, bus grąžinta net 50% pirkinių vertės!


Šįmet sėkmę ir finansinę naudą kiekvienam pirkusiam „Samsung“ prekių lems mažieji klaipėdiečiai ir Klaipėdos rajono gyventojai, tad „Technorama“ kartu su savo klientais tiki Lietuvos demografinės padėties gerėjimu ir laukia gausaus būrio atgimimo šventės metu, pirmąją Šv. Velykų dieną pasaulį išvysiančių vaikučių! O  šansų susigrąžinti pinigus yra tikrai daug, nes apžvelgus gimstamumo statistiką, balandžio mėnesiais net keletą kartų per pastaruosius kelerius metus gimė daugiau nei 10 naujagimių per dieną, pavyzdžiui, 2013-ųjų metų balandžio 6-ąją dieną gimė 11 kūdikių.

„Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėse – čia tikrai gausus prekių, kurios palengvina namų buitį ir paįvairina laisvalaikį, pasirinkimas. Moteris turėtų ypatingai sudominti langų stiklus valantis robotas. Jais pradėjome prekiauti visai neseniai. Yra ir kitokių naujovių – pavyzdžiui, „Technorama“  parduotuvėje įsikūrusioje Klaipėdoje, Taikos pr. 39, supažindinti su prekėmis pirkėjus jau gali robotas konsultantas“, - aiškino marketingo direktorius R. Šapoka.

„Technorama“ kviečia įsigyti puikių prekių, laukti gimstančių vaikučių ir susigrąžinti pinigus! „Technorama“ parduotuvių konsultantai mielai suteiks jums profesionalią konsultaciją bei atsakys į visus rūpimus klausimus susijusius su prekėmis bei vykstančiomis akcijomis.

Daugiau informacijos apie „Technorama“ parduotuvėse vykstančias akcijas rasite apsilankę internetinėje svetainėje: www.technorama.lt/Akcijos

» Rašyti komentarą