Teri Hatcher pravirko kalbėdama apie patirtą seksualinį išnaudojimą

Seriale „Nusivylusios namų šeimininkės“ aktorė Teri Hatcher suvaidino gan lengvabūdišką, labai linksmą, net iš kebliausių situacijų galinčią išsisukti Susaną Mayer, tačiau tikrasis aktorės gyvenimas gerokai skiriasi nuo jos garsiausio personažo kasdienybės. 2006-aisiais moteris išdrįso pirmą kartą prabilti apie vaikystėje patirtą seksualinę prievartą ir ėmė aktyviai dalyvauti smurto prieš mergaites ir moteris prevencijos programose.

Vos 5-erių metukų Teri seksualiai išnaudojo jos dėdė, šis siaubas tęsėsi 3-ejus metus, iki kol mergaitė, nugirdusi, kad mama vakarienės pakvietė dėdę puolė į isteriją. Aktorė teigia mananti, kad tėvai galėjo įtarti jos audringos reakcijos priežastis, tačiau su ja apie tai niekas nekalbėjo ir į teisėsaugą nesikreipė. Tiesa, dėdė jų namuose taip pat daugiau niekada nesilankė.

„Žinau, kad mano tėvai geri žmonės ir visada norėjo man gero, tačiau užuot sprendę problemas jie jas tiesiog nustumdavo į šoną, tylėjo ir stengėsi pamiršti. O aš visą tą laiką kaltinau save“, - apie sudėtingą vaikystę pasakojo garsi moteris.


Vaikystėje patirtą smurtą moteris prisiminė 2002-aisiais, kuomet laikraštyje perskaitė apie nusišovusią paauglę, kurią, buvo įtariama, taip pat tvirkino jos dėdė. Sukaupusi drąsą Teri Hatcher kreipėsi į policiją, davė parodymus ir iškrypėlis buvo nuteistas.

Po šio įvykio aktorė nusprendė netylėti ir pradėjo atvirai kalbėti apie savo patirtį, ėmė dalyvauti renginiuose ir labdaros akcijose, kuriose jai iki šiol nepavyksta sulaikyti ašarų.Prieš keletą dienų, kalbėdama „Jungtinių tautų“ organizuotame renginyje, 49-erių metų aktorė vėl pravirko, tačiau nusišluosčiusi ašaras ryžtingai tarė: „Kol smurtas yra moterų gyvenimo dalis, tol tyla negali būti mano gyvenimo dalimi.“

» Rašyti komentarą