Tik rankšluosčiais apsisiautusios garsenybės (foto)

Mario Testino, vienas geidžiamiausių ir populiariausių mados fotografų, dažnai dirba su garsenybėmis bei kuria ypatingai prabangias, šiuolaikiškas, įmantrias fotosesijas, tačiau vyras neapleidžia ir gerokai jaukesnio projekto. „Rankšluosčių serijose“ jis fiksuoja fotosesijai beisrengiančias, tik rankšluosčiu ar chalatu apsisiautusias garsenybes.

Šią nuotraukų seriją fotografas vadina „privačiu klubu“, kadangi intymiems kadrams jis atsirenka tik tas garsenybes su kuriomis jam malonu dirbti: „Atsargiai atsirenku tuos, kuriuos noriu fotografuoti - tai visiškai priklauso nuo mano nuomonės, niekas man nedaro įtakos. Manau, kad merginos ir vaikinai jaučia galintys išreikšti save. Nėra jokių rankšluosčio užsivyniojimo taisyklių, galima daryti viską, ką tik nori. Visuomet vertinu tokią retą laisvę“, - kalbėjo fotografas, kuriam dažniausiai tenka dirbti surežisuotose fotosesijose.

Pagrindinėje nuotraukoje: Blake Lively

Kate MossKate UptonSelena GomezChico LachwoskiRosie Huntington-WhiteleyKendall JennerMiley CyrusNaomi CampbellSienna MillerKeira KnightleyJustin BieberGisele BündchenCristiano Ronaldo

» Rašyti komentarą