Tikrieji garsenybių vardai

Scenos žmonių vardai nuolat linksniuojami spaudoje ir televizijoje, tačiau retas susimąsto, kad daugelį šių žmonių tėvai pavadino kitaip...

Pagrindinėje nuotraukoje: Nicky Minaj

Tikrasis vardas: Onika Tanya Maraj

Draugai ir šeimos nariai ją nuo pat vaikystės vadino Nicky.

Shay MitchellTikrasis vardas: Shannon Ashley Mitchell

Seriale „The Pretty Little Liars“ išgarsėjusi aktorė pseudonimą susigalvojo vos pradėjusi dirbti: „Prisistatydama tikruoju vardu jaučiausi nemaloniai, norėjau susikurti tam tikrą barjerą, tad nusprendžiau pakeisti savo vardą, tokiu būdu norėjau atsiriboti nuo to, kokia esu darbe ir kas esu iš tiesų,“ - interviu teigė aktorė.

Miley CyrusTikrasis vardas: Destiny Hope Cyrus

Vaikystėje aktorę vadino „Smiley“, tad pseudonimas yra sutrumpinta merginos pravardė. Tiesa, 2008-aisiais ji pasikeitė dokumentus ir oficialiai tapo Miley Ray Cyrus.

Katy PerryTikrasis vardas: Katheryn Elizabeth Hudson

Atlikėja, norėdama išvengti sąsajų su aktore Kate Hudson, ėmė prisistatinėti mamos mergautine pavarde Perry.

Jay-ZTikrasis vardas: Shawn Corey Carter

Paauglystėje vyrą vadindavo „Jazzy“, pradėjęs reperio karjerą jis savo pravardę transformavo norėdamas pagerbti savo mentorių ir pirmąjį prodiuserį Jaz-O bei „J/Z“ metro liniją Brukline, gimtajame Jay-Z rajone.

PitbullTikrasis vardas: Armando Christian Pérez

„Pitbuliai įsikanda ir nepaleidžia. Jie tiesiog per kvaili, kad paleistų. Ir juos draudžiama auginti Dade apygardoje. Jie labai panašūs į mane. Visas mano gyvenimas yra nuolatinė kova,“ - savo sceninio vardo reikšmę aiškino vyras.

RihannaTikrasis vardas: Robyn Rihanna Fenty

Mergina tiesiog pasirinko savo antrąją vardą, nors šeimos nariai ir artimiausi draugai jos niekada nevadina nei Robyn, nei Rihana, o mielai šaukia Riri.

Bruno MarsTikrasis vardas: Peter Gene Hernandez

Pradėjęs muzikuoti vaikinas nenorėjo būti siejamas tik su tradicine ispaniška muzika, tad jis nusprendė pasirinkti „vakarietiškesnį“ pseudonimą. „Bruno“ buvo jo vaikystės pravardė.

FergieTikrasis vardas: Stacy Ann Ferguson

Atlikėja tiesiog supaprastino savo tikrąją pavardę, moters pseudonimas 2013-aisiais tapo jos oficialiu vardu.

PinkTikrasis vardas: Alecia Beth Moore

Pravardę „Pink“ mergina gavo dar paauglystėje - draugai ją susiejo su Quentin Tarantino filmo „Reservoir Dogs“ personažu Mr. Pink.

Vin DieselTikrasis vardas: Mark Sinclair Vincent

Prieš pradėdamas sėkmingą aktoriaus karjerą raumeningas vyras ilgą laiką dirbo naktinio klubo apsauginiu, tad jis norėjo trumpesnio, aiškesnio ir grėsmingesnio vardo.

Elton JohnTikrasis vardas: Reginald Kenneth Dwight

Savo vardą atlikėjas pakeitė dar 1972-aisiais, vyras pasivadino Elton Hercules John. Elton - saksofonisto Elton Dean garbei, John - bliuzo muzikanto Long John Baldry garbei, o Hercules yra britiškoje situacijų komedijoje „Steptoe and Son“ buvusio žirgo vardas.


 

» Rašyti komentarą