Tinkama suknelė pagal figūros tipą

Maža juoda suknelė - tai klasikinis elegantiškos moteriškos aprangos variantas, kuris tiesiog privalo būti kiekvienos moters drabužinėje. Taigi šį kartą keletas patarimų, kaip išsirinkti suknelę atižvelgiant į savo figūrą.

Apvalūs klubai

Šiam figūros tipui tinkamiausia suknelė yra ta, kuri nepabrėžia apatinės kūno dalies. Plati suknelės apačia paslepia klubus bei išryškina dailų liemenį. Tokiam figūros tipui puikiai tiks pečius apnuoginanti suknelė.

Suglebusios rankos

Nesijaudink: tam, kad paslėptum suglebusias rankas, neprivalai rinktis solidžios moters įvaizdžio. Rinkis tokią mažą juodą suknelę, kuri būtų puošta detalėmis ar įdomia iškirpte. Šis peregimas suknelės viršus tai dar vienas puikus būdas, kaip gali paslėpti trūkumus ir išryškinti privalumus.

Smulkutė figūra

Tobula maža juoda suknelė smulkiai figūrai yra būtent ši, figūrą platinanti suknelė. Venk plačių rankovių ir kaspinų, taip neatrodysi pernelyg mergaitiškai. Rinkis horizantalaus kirpimo suknelę.

Apvalios kūno linijos

Vien dėl to, kad esi apvalių kūno linijų, negalvok, kad gali užmiršti mažą juodą suknelę. Nėra nieko seksualiau nei šiek tiek apnuoginto kūno,  kaip ir šioje, elegantiškoje suknelėje.

Nepatrauklios kojos

Nenori rodyti savo kojų? Tu vis tiek gali atrodyti žavingai dėvėdama mažą juodą suknelę, o ne kelnes. Kaip? Rinkis ilgesnę suknelę.

Platūs pečiai

Jei tavo pečiai platūs, rinkis tokią suknelę, kuri išryškintų apatinę kūno dalį. Tau puikiai tiks asimetriška suknelės iškirptė. Venk pūstų rankovių bei suknelės su plačiu viršumi ir siaura apačia.

Stambus liemuo

Užmaskuoti stambų liemenį tau padės tokia maža juoda suknelė, kurioje liemens linija yra aukščiau, žemiau arba visai neišryškinta.

Didelė krūtinė

Jeigu nori, kad tavo krūtinė atrodytų kiek plokštesnė, rinkis suknelę su plačiomis, rankas apnuoginančiomis rankovėmis. Rinkis slidžius audinius, tačiau tokius, kurie nebūtų pernelyg lipnūs ar kieti.

Maža krūtinė

Dauguma rūbų geriau tinka toms moterims, kurios turi mažesnę krūtinę, tačiau jeigu nori, kad ji atrodytų kiek didesnė, rinkis suknelę su papuošimais, detalėmis ant krūtinės ar visos suknelės.

Liekna figūra

Jeigu tavo figūra neturi didesnių apvalumų, suteikti jai daugiau moteriškumo gali pasirinkusi suknelę su raukiniais. Derink įvairias detales, rinkis suknelę su rankovėmis, rauktu liemeniu.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Karolia
2013-02-07 17:25
Moterys, taigi nebūtinai taip ir daryti kas čia parašyta.. Tik patarimai čia. Kam patiks tas ir bandys kažką panašaus..
oii
2012-08-02 23:01
visi tokie protingi,,nera ka pasiusti,,skonio reikalas yra dalykas rimtas,,pasiula ir skonis ne visuomet atitinka,ir patinka!
pram
2012-07-24 23:21
pirmutine labiau tinka siauruiem klubam,apvalus klubai,jei grazios formos,turi but parodyti ir aptempti,cia moteriskumo simbolis
Marija
2012-07-24 12:39
man labai patinka tokios, kaip nurodyta "apvaliems klubams"
Indrė
2012-07-24 08:40
Maža juoda ilga suknelė