Tituluota gražuolė Domantė Kelbauskaitė: „Puošia ne misės karūna, o diplomas“

Brice Barrett nuotr.

Vis dažniau fotosesijose pozuojanti ir ant podiumo pasirodanti „Mis Lietuva“ konkurso finalininkė Domantė Kelbauskaitė (20 m.) įsitikinusi, jog šiuolaikinei merginai vien kerinčio grožio bei jį liudijančių titulų nepakanka.

„Iš tiesų puošia ne misės karūna, o diplomas“, - įsitikinusi prieš daugiau nei metus antrosios vicemis juostą gražiausios šalies merginos rinkimuose užsirišusi Kauno kolegijos antrojo kurso studentė.

Burnos higienistės specialybę įgysianti kaunietė vienu mokslų baigimą liudijančiu dokumentu neapsiribos – ji ateityje ketina tęsti studijas universitete.

Daug laiko paskaitoms, pasirengimui egzaminams ir sesijoms skirianti D. Kelbauskaitė tikino dirbdama prieš fotoobjektyvus pailsinti. Naujausia jai tekusi užduotis – pristatyti vestuvinių bei proginių suknelių kūrėjų Dianos Veliulienės ir Kristinos Sidaravičiūtės kolekciją „Elegancija“.Tiuliai, mezginiai, šifonas – to svarbioms šventėms skirtuose drabužiuose netrūko. Kuriant kolekciją panaudota ir tai, kas šį sezoną itin madinga – kai kurios proginės suknelės gimė iš atlaso, o vestuvinės – iš mikado audinio.

„Šiuolaikinės nuotakos dažniausiai renkasi lengvas, plazdančias sukneles. Tačiau jau kurį laiką „topų viršūnėse“ yra šventiniai drabužiai iš kieto audinio“, - pasakojo dvidešimt metų vienus pagrindinių vestuvių atributų nuotakoms kurianti D. Veliulienė.

Pati tekėdama kūrėja suknelę nuomojosi ir stovėjo ilgoje eilėje, kad ją galėtų užsisakyti. Būtent tuo metu ji pasvajojo kada nors turėsianti proginių drabužių nuomos saloną bei juos kursianti. Mintys materializavosi maždaug po penkių metų ir nuo to laiko D. Veliulienė tapo daugybės meilės istorijų liudininke.

Mintys, kokias sukneles nuotakos įsimylėtų vos pamačiusios, jai dažniausiai kyla žiemą. Eskizai ir idėjos perduodamos K. Sidaravičiūtei, gebančiai net sudėtingiausias kūrybines mintis paversti materija.„Su vestuvinių suknelių madomis susipažįstame ir parodose, renginiuose, analizuojame specializuotus žurnalus. Jos itin dažnai nesikeičia, bet savų naujų detalių kūrėjai įneša kasmet. Tai, kas buvo populiaru anksčiau, po truputį grįžta. Kol kas tik neprognozuojame baltos spalvos renesanso. 2016 – ųjų aistra turbūt būtų galima pavadinti kreminį kapučino atspalvį“, - atviravo autorė.

D.Kelbauskaitei, dalyvavusiai fotografo Gedimino Daškevičiaus fotosesijoje, teko pasimatuoti ne tik D. Veliulienės kūrinius, bet ir vestuvines bei progines sukneles iš „Alma Novias“, „Luna Novias“ ir kitų kolekcijų. Derantį stilių jai parinko Olesia Les.

„Esu turbūt viena iš nedaugelio grožio konkursų dalyvių, nebijančių kraujo!“, - juokaudama sakė rimtas studijas ir modelio karjerą derinanti gražuolė. D.Kelbauskaitė, rinkdamasi specialybę, pasėkė tėčio odontologo pėdomis. Tuo tarpu jos dalyvavimais grožio konkursuose bei užklasiniais užsiėmimais visuomet rūpinosi mama.

„Manau, ir mokslus, ir podiumą pavyks suderinti dar ne vienerius metus. Nors iš grožio pasaulio daug ko išmokau, ateitį vis tiek sieju su darbu odontologo kabinete“, - į pastebėjimą, kad jau po metų galės pelnytai vadintis gražiausia burnos higieniste Lietuvoje, su šypsena atsakė reikšmingą titulą „Mis Lietuva“ finale pelniusi D. Kelbauskaitė.


 

» Rašyti komentarą