Tobula garbane tapusi Gintarė Gurevičiūtė: „Savo grožį puoselėju kasdien“

Naujų grožio priemonių išbandymas daugeliui moterų yra lyg žaidimas, laukiant išsvajoto rezultato ir ieškant priemonės, kuri joms taptų grožio perversmu. Štai kiekviena tiesių plaukų savininkė galėtų pasakyti, jog tapti garbane dažnai tampa tikru iššūkiu. Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė atskleidė, kaip jai pavyko susikurti nepriekaištingų garbanų šukuoseną.

„Mano plaukai labai tiesūs, tad sunku atrasti būda, kaip išlaikyti garbanas, nes jomis tenka pasidžiaugti labai trumpai. Tai dažniausiai būna įvairių fotosesijų ar filmavimų metu, kadangi plaukai po valandos ar kelių paprasčiausiai išsitiesina“, – sako televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė.Anot Gintarės, pati vargti su savo plaukais ji paprasčiausiai neturi kantrybės. „Daugelis plaukų formavimo priemonių duoda trumpalaikį efektą. Vis dėlto, turėjau galimybę išbandyti „Philips ProCare“ automatinį garbanų formavimo prietaisą. Nustebau, kaip paprasta buvo sugarbanoti plaukus galvos gale ir įgauti tobulų garbanų šukuoseną. Ja galėjau džiaugtis ne tik visos dienos metu, bet ir kitą rytą“, – pasakoja G. Gurevičiūtė.

Gražuolė teigia, jog gerų plaukų formavimo prietaisų neužtenka, kad plaukai atrodytų gražūs. „Jokia spalva ar forma nepadės, jei plaukai bus sausi, nutriušę ar praradę natūralų spindesį. Mano grožio paslaptis – nuolatinė sveikatos priežiūra. Sveikai maitinuosi, reguliariai sportuoju, todėl turiu tokį kūną, kokio noriu, lygią odą bei ilgus ir sveikus plaukus, kurių nedažau“, – patarimais apie grožio ritualus dalijasi televizijos laidų vedėja.„Plaukų priežiūrai renkuosi tik tokius prietaisus, kurie saugo ir puoselėja natūralų grožį, taigi tiesinimo, plaukų garbanų formavimo prietaisus renkuosi tik su keramine titano danga, tokią turi ir naujasis mano prietaisas „Philips ProCare“. Jį naudoju pasirinkdama žemiausią temperatūrą“, – sako Gintarė.

Šis garbanų formavimo prietaisas itin patogus tuo, jog leidžia nustatyti savo plaukų tipui tinkamą temperatūrą ir naudoti greičio nustatymus. Prietaisas įkaista vos per 30 sekundžių, o profesionalus bešepetėlis variklis leidžia formuoti garbanas skirtingomis kryptimis, kad šukuosena atrodytų simetriška, o pasirinkus automatinį garbanojimą itin lengva sukurti natūralių garbanų efektą.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
nuomonė
2015-11-26 09:10
Tai tikra gražuolė...