TOP3 patarimai tėvams renkant drabužius vaikui

www.sportman.lt nuotr.

Linksmi paveikslėliai, besipuikuojantys ant vaikiškų drabužių, ryškios spalvos ar išskirtinės stiliaus detalės tik ir traukia tiek vaikų, tiek jų tėvelių akis renkantis aprangą, tačiau svarbu nepamiršti ir kitus svarbius kriterijus vaikų aprangoje.
Nuolatos energija trykštantiems ir pasaulį tyrinėti besiveržiantiems vaikams itin svarbus aprangos komfortas, o tėveliams – praktiškumas. Dalinamės patarimais, į ką būtina atkreipti dėmesį perkant vaikui aprangą.


1. Apranga turi nevaržyti vaiko judesių

Net jei vaiko apranga bus stilinga, spalvota ir su gražiausiais paveikslėliais, tačiau trukdanti vaikui patogiai jaustis, nevaržomai judėti, vargu, ar antrą kartą pavyks savo atžalą įtikinti vilktis tuos pačius drabužius. Pastarieji vaikui asocijuosis su nepatogumu.

Perkant vaikui aprangą, atkreipkite dėmesį, ar drabužis lengvai ir greitai apsivelkamas, ar nėra pasiūtas iš sunkios ir varžančios medžiagos, ar drabužyje nėra daug papildomų sagų, raištelių, kniedžių ar kitų papildomų aksesuarų.

Tikriausiai sutiksite, kad visus šiuos patogumo kriterijus atitinka vaikiška sportinė apranga, kuri gali būti ir stilinga, ir patogi. Vaikiškos sportinės aprangos asortimentas taip pat itin didelis: sportiniai kostiumai, džemperiai, kelnės, įvairiaspalviai marškinėliai ir palaidinės, vaikiški šortai, visų sezonų striukės, patogūs kombinezonai, maudymosi apranga ir netgi vaikiškas apatinis trikotažas. O jie dar viską galėtumėte rasti vietoje? Siūlome pasidairyti čia.


2. Drabužis turi būti praktiškas

Tikriausiai sutiksite, jog barti vaiką dėl to, kad drabužis išsitepė – neverta, o ir vaikui tikrai ne pirmoji mintis galvoje – kokiais būdais kuo ilgiau išlikti švariam ir tvarkingam. Taigi, vaikui einant linksmintis ir išdykauti į lauką, apranga turi būti ne tik nevaržanti laisvės, bet ir praktiška bei nebijanti dėmių.

Todėl renkantis aprangą laisvalaikiui lauke, svarbu atkreipti dėmesį į audinio sudėtį ir technologijas, būdingas tam audiniui, taip pat tokia vaikiška sportinė apranga turi būtų neperpučiama vėjo, bei neperlyjama.

3. Sportuojantiems svarbu, kad apranga būtų pralaidi orui

Sporto būreliai, kūno kultūros pamokos ir įprastas vaikų dūkimas reikalauja, kad vaikiška sportinė apranga būtų laidi orui ir leidžianti išgaruoti drėgmei. Čia labiausiai gelbėja sportiniai marškinėliai trumpomis rankovėmis ir šortai iš natūralių pluoštų. Internetinėje parduotuvėje galite rasti žymių gamintojų tokią šortų ir marškinėlių treniruočių aprangą, kaip futbolo ir krepšinio apranga.

Taigi, pirkdami. vaikišką aprangą ir atsižvelgiant į svarbius jos kriterijus, internetinėje parduotuvėje www.sportman.lt rasite viską, ko reikia šiuolaikiniam mažyliui, kad šis nevaržomai išdykauti, sportuoti ir gerai leisti laiką.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
www.vaikiskubatuoutlet.l
2022-02-23 12:28
O prie kokybiškos aprangos dar reikalingi kokybiški batai vaikams wwww.vaikiskubatuoutlet.lt
Rūbas
2021-06-09 14:21
https/adsweb.lt/prekyba-prekes/
Rūbas
2021-06-09 14:21
Apranga vienas iš svarbių įvaizdžių dalykų, bet tiktai neperžengiant ribų, nes <a href="https/adsweb.lt/prekyba-prekes/"gt;apranga<a> nenusako pačio žmogaus