Treniruočių planas visai savaitei

Svajojate apie gražią figūrą? Prie visko, ką darote, kad jūsų svajonė išsipildytų, pridėkite ir šiuos patarimus – rezultatai jus gali labai maloniai nustebinti..

PIRMADIENIS

Pradėkite savo savaitę nuo to, ko galbūt niekada nebandėte – nuo bokso. Jei neturite bokso kriaušės, ne bėda – galite panaudoti kelias pagalves, ar maišą, prikištą senų drabužių. Būkite išradinga, nes per 1 valandą bokso galima sudeginti net 360 kalorijų.

Naudingas bus taip pasportuoti ir tik pusvalandį – tai pagreitins medžiagų apykaitą. Nesukčiaukite, boksuokite iš visų jėgų. Bus lengviau, jei priklijuosite prie „kriaušės“ boso ar savo buvusio nuotrauką.

ANTRADIENIS

Užsiimkite maždaug 80-90 minučių joga. Vadovaukitės knygų instrukcijomis ar žiūrėkite DVD. Tai pakankamai sudėtingas, tačiau efektyvus būdas padaryti raumenis elastingesnius raumenis, juos „pratampyti“. Beje, valanda jogos sudegina 160 kalorijų.

TREČIADIENIS

Jei esate pasiruošusi iššūkiui ir kūno pokyčiams, pabandykite 30 minučių užsiimti grandinine treniruote. Per pusvalandžio trukmės sesiją sudeginsite maždaug 236 kalorijas. Pasiimkite lengvus svarelius ir padarykite kelis pratimus su jais. Tada svarelius pakeiskite kūno judesiais, pavyzdžiui, atsispaudimais ir pritūpimais. Pažiūrėkite, kiek tokių derinukų galite padaryti nesustodama per 30 minučių.


KETVIRTADIENIS

Po vakarykštės treniruotės viskas, ko jums reikia šiandien – pilatesas. Jis padės sustiprinti visą kūną. Jei esate tikra pilateso fanatė, žinote, jog galima pasinaudoti tam tikra specialia įranga skirta pilateso pratimams. Bet ir namuose šis sportas yra ne mažiau efektyvus – sudeginsite 210 kalorijų per valandą.

PENKTADIENIS

Važiavimas dviračiu privers gerai paprakaituoti. Valanda važiavimo dviračiu ištirpdo net 410 kalorijų. Kuo sudėtingesnė „trasa“, tuo daugiau riebalų sudeginama, o buvimas gryname ore visada tik į naudą. Jūs taip pat galite pasirinkti ir stacionarų dviratį. Pasirinkite sunkesnę programą ir sportuokite mažiausiai pusvalandį.

ŠEŠTADIENIS

Savaitgalis pagaliau prasidėjo. Pasilinksminkite šokių aikštelėje. Pusvalandis šokio „iš širdies“ sudegins 162 kalorijas ir pakels nuotaiką. Venkite riebių užkandžių ir alkoholio. Daugiau laiko praleiskite bendraudama su draugais ir naujais žmonėmis.

SEKMADIENIS

Ne. Nėra laiko ilgai gulinėti. Ir galvos neskauda, juk vakar alkoholiui pasakėte: „Ne!“. Imkite raketę į rankas ir keliaukite žaisti teniso, nes jis – tai puiki galimybė susitikti su draugais ir praleisti laiką žaidžiant nuostabų žaidimą. Neprireiks nė pusvalandžio ir jau būsite sudeginusi 160 kalorijų. Puiki diena garantuota!

» Rašyti komentarą