Vaflinėje kepti skanėstai (video)

Ar žinojote, kad savo vaflių keptuvėje galima išsikepti ne tik vaflius, bet ir daugybę kitų skanėstų? Nebijokite eksperimentuoti – išmėginkite vaflinėje keptą omletą su daržovėmis, kesadilijas, net keksiukus! Kaip visa tai atrodo – pažiūrėkite šiame video!
 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
na
2015-04-01 21:50
o jeigu turite ir verslininko gyslelę, galite dar ir užsidirbti. Kiek žinau, varlė moka už žmones, kurie ateis ir apsipirks per jūsų nuorodą. Ir tie pinigai nei pasens, nei dings - ne taip, kaip su pigu lt, kur pinigai galioja tik pusę metų ir pačiam būtina kažką pirkt.
manau
2015-04-01 21:49
labai gerai tai, kad varlės parduotuvė siūlo itin didelį prekių asortimentą - čia galima rasti turbūt visko. Kiekvienas gali išsirinkti pagal savo skonį, poreikius ir kišenę. Jeigu abejojate, kurią prekę iš kelių rinktis, visada galima pasikonsultuoti - varlėj dirba išties šaunūs ir profesionalūs konsultantai, visada pasirengę padėti beje, parduotuvėj labai patogu naudotis filtrais (pvz, žiūrėti prekes tik tam tikros sumos rėmuose)
Daiva
2015-04-01 21:47
na va, bus proga išbandyti savo naują vaflinę ne tik vafliams pirkau varlėj - ne pigiausią, bet už gerą kainą. Šiaip jų čia, sakyčiau, gana nemažai - yra iš ko pasirinkti. Už pristatymą nemokėjau - atsiėmiau pati. Rekomenduoju užmesti akį.