Valentino dienos dovanos: kuo lepinasi garsenybių poros?

Valentino dieną įprasta mylimąjį žmogų nustebinti savo dėmesiu, šiluma, jausmingais žodžiais, o taip pat ir materialinėmis dovanomis. Garsenybių poros taip pat švenčia meilės dieną, o jų teikiamos dovanos tikrai stebina!

Pagrindinėje nuotraukoje: Angelina Jolie ir Brad Pitt

Moteris savo vyrui kartą įteikė 200 metų alyvmedį, kurį pora pasisodino savo namuose Prancūzijoje. Tokio medžio vertė viršija 18 000 JAV dolerių.

Jerry O'Connell ir Rebecca RomijnAtostogų metu pora lankėsi vynuogynuose, kurie ypač sužavėjo Rebeccą. Valentino dienai atėjus jos vyras išleido apie 52 000 JAV dolerių ir įveisė vynuogyną prie jų namų Kalifornijos valstijoje, JAV.

Channing Tatum ir Jenna DewanDuodama interviu Jenna prasitarė per Valentino dieną visuomet gaunanti Neil Lane juvelyrikos gaminių už kuriuos ji jaučiasi dėkinga... kitai moteriai! Jos vyras, besifilmuodamas su aktore Sienna Miller, paklausė patarimo, ką padovanoti žmonai, o puikų skonį turinti kolegė rekomendavo garsenybių mėgstamo kūrėjo papuošalus. Jais vyras savo žmoną lepina iki šiol.

Jay-Z ir BeyoncéPlatininius albumus kuriančiai atlikėjai vyras padovanojo platina dengtą mobilųjį telefoną, kurio numanoma vertė yra apie 24 000 JAV dolerius.

Nick Cannon Ir Mariah CareyĮsimintiniausią poros Valentino dieną vyras savo žmoną palepino tradicine pramoga - namus išpuošė širdelės formos balionais, pavėžino žirgų traukiama karieta bei pakvietė atsipalaiduoti žvakelėmis apstatytoje sūkurinėje vonioje.

Kim Kardashian ir Kanye WestViena labiausiai apkalbamų pramogų pasaulio porų vienas kitą stebina itin brangiomis dovanomis - praėjusią Valentino dieną vyras savo žmonai įteikė „Panthere De Cartier“ baltojo aukso apyrankę su deimantais ir safyrais, kurios kaina - 73 000 JAV dolerių.

David Beckham ir Victoria BeckhamMoteris, kurios yra gavusios tokios vertės dovanų, tikriausiai būtų galima suskaičiuoti ant rankų pirštų - pireš keletą metų Davidas savo žmoną palepino 8 milijonus JAV dolerių kainuojančiu „Bulgari“ kaklo papuošalu.


 

» Rašyti komentarą