Veido kaukės riebiai ir spuoguotai odai

Riebi ir spuoguota veido oda – problema, su kuria susiduriama ne tik paauglystėje. Įveikti ją nėra sunku. Siūlome išbandyti kelis nesudėtingus, bet efektyvius receptus ir išsirinkti tinkamiausią!
 
Pasilepinti šiomis kaukėmis vertėtų reguliariai, bent po porą kartų per savaitę. Jau po kelių procedūrų pastebėsite, kad jūsų oda atsigauna ir tampa lygesnė.
 
Kaukė su granatų sultimis

Reikia: 2 šaukštų natūralaus jogurto, 1 šaukšto granatų sulčių, 1 arbatinio šaukštelio miltų.
 
Sumaišykite jogurtą, sultis ir miltus. Šią kaukę palaikykite ant veido 15-20 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu. Tokia kaukė padeda subalansuoti odos riebumą ir pasižymi balinamuoju poveikiu.

Kaukė su pomidorais

Reikia: 2 šaukštų jogurto, 1 šaukšto trinto pomidorų minkštimo.
 
Sumaišykite abu komponentus, kaukę ant veido palaikykite 15 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu. Ilgiau laikyti nepatartina, nes pomidorai gali sudirginti odą. Ši kaukė padeda sausinti odą.
 
Apelsinų kaukė
 
Reikia: pusės apelsino, 1 kiaušinio trynio, šaukštelio alyvuogių aliejaus.
 
Išspauskite apelsino sultis, įmuškite kiaušinio trynį ir įpilkite alyvuogių aliejaus. Gautą masę gerai išmaišykite ir tepkite ant veido odos.  Palaikykite 15 minučių, nuplaukite vėsiu vandeniu.
 
Kiaušinių kaukė
 
Reikia: kiaušinio baltymo ir pusės citrinos.
 
Išplakite kiaušinio baltymą su pusės citrinos sultimis, užtepkite masę ant veido palaikykite apie 15 minučių. Ši kaukė padeda išvalyti užsikimšusias poras, dezinfekuoja spuoguotą odą.

Kaukė su bulvėmis


Reikia: 1 šaukšto tarkuotų bulvių, 2 šaukštų jogurto.
 
Sumaišykite ir tepkite veido odą. Šią kaukę, kaip ir pomidorų, laikyti galima ne ilgiau nei 15 minučių. Nuplaukite su šaltu vandeniu. Ši kaukė padeda išvalyti odą.
 
Svogūnų ir medaus kaukė
 
Reikia: 1 didelio svogūno, avižinių miltų (arba maltų avižinių dribsnių), 2 arbatinių šaukštelių medaus.
 
Susmulkinkite svogūną smulkintuvu, išspauskite sultis ir sumaišykite jas su medumi, sutirštinkite žiupsneliu avižų dribsnių ir leiskite jiems išbrinkti.
 
Prieš naudojant šią kaukę reikia šiek tiek paruošti odą: ją gerai nuprausti ir pagarinti (naudojant karšto rankšluosčio kompresus arba garus, kad atvertumėte veido poras).
 
Kaukę tepkite ant odos ir laikykite 10-15 min.
 
Avižos išvalys poras, suminkštins ir pamaitins odą, odoje suaktyvės medžiagų apykaitos procesai.
 
Česnakų kaukė
 
Ši kaukė atgraso dėl savo aštraus kvapo, tačiau yra labai naudinga gydant raudonus spuogus. Sutrinkite kelias česnako skilteles ir dėkite masę ant spuogų. Palaikykite iki 10 minučių, jei pajutote niežėjimą – iš karto nuplaukite drungnu vandeniu.
 
Ūkiško muilo kaukė
 
Kovoje su spuogais bei inkštirais gerai padeda ir paprastas ūkiškas muilas. Procedūrą reikia atlikti prieš miegą. Paimkite ūkiško muilo gabalėlį ir gerai juo patrinkite kiekvieną spuogą. Nenuplaukite. Palikite per naktį, o ryte nusiprauskite drungnu vandeniu. Muilas labai gerai sausina spuogus, bei valo riebią veido odą, tačiau po procedūros reikėtų pasitepti drėkinamuoju kremu.
 
Alavijų kaukė
 
Alavijų sultyse esantys komponentai puikiai valo odą. Tai - kone geriausia priemonė apsisaugoti nuo spuogų. Ypatingos alavijų kaukės recepto net nėra – tiesiog švariai nuprauskite veidą ir gausiai jį patepkite alavijų sultimis. Leiskite alavijų gydomosioms medžiagoms įsigerti. Gali naudoti ir sutrintą alaviją, nors tepti problemines vietas šviežiomis alavijų sultimis yra naudingiau. Jau kitą rytą pamatysite, jog spuogeliai susitraukė, o veido oda pagražėjo.
 
Morkų kaukė
 
Lygiomis dalimis sumaišykite morkų sultis su medumi. Tepkite odą ir palaikykite 5 minutes, nuplaukite drungnu vandeniu. Ši kaukė padeda spuogams greičiau iškilti į paviršių iš giluminių sluoksnių, todėl greičiau pasišalina. Jeigu oda labai riebi, tepkite grynas morkų sultis.

» Rašyti komentarą