Vestuvinės suknelės nėščiosioms

Jeigu vestuvės sutampa su tokiu ypatingu įvykiu kaip mažylio laukimas, tai – puiki proga atšvęsti dar linksmiau ir įsimintiniau. Juk iš esmės vestuvine suknele pasipuošia ne tik būsimoji mamytė, bet ir jos vaikutis...
 

Šiuolaikinės vestuvinės suknelės nėščiosioms niekuo nenusileidžia „įprastoms“ – jos tokios pat jausmingos, švelnios ir originalios.
 
Lengvumas ir moteriškumas
 
Vestuvinės suknelės pasirinkimas labai priklauso nuo to, ar nėščioji nori pabrėžti, kad laukiasi, ar išsaugoti tai paslaptyje. Jos grožio užtemdyti tiesiog neįmanoma, tačiau kai kurie patarimai vis tiek labai pravers:
 

  • Per daug pūstos suknelės gali apsunkinti jūsų įvaizdį;
  • Geriau vengti daugybės raukinukų ir dekoratyvių elementų talijos srityje – atrodysite lengviau ir laisviau;
  • Kartais geriau atsisakyti nuometo ir masyvių papuošalų;
  • Rekomenduotina, kad audiniai būtų paprastesni, matiniai – pavyzdžiui, šilkas, šifonas.

 
Kai renkatės suknelę, atsižvelkite į savo nuotaikas, skonį ir slaptas svajones – tada įvaizdis geriau atspindės vidinį jūsų pasaulį, išreikš vertybes ir ypatingą padėtį.
 
Stilių kaleidoskopas

 
Nėščiosioms dizaineriai siūlo rinktis mini, graikiško stiliaus, tiesias ir A – silueto sukneles. Kuo jos ypatingos?
 
Mini. Puikiai tinka pirmąjį nėštumo trimestrą. Geriausia, kad kraštai būtų laisvi, o dekoratyvūs elementai – viršutinėje suknelės dalyje arba po krūtine. Tai gali būti šilkinis dirželis, kaspinas, floristiniai elementai.
 
Graikiškas stilius idealiai tinka nėščiosioms, nors jis labai populiarus ir mėgstamas tarp nesilaukiančių. Tokia suknelė atidengia pečius ir dekoltė sritį ir daugiasluoksniu sijonu lengvai krinta žemyn. Po krūtine paprastai yra raukiniai arba dekoratyvus diržas.
 
A – silueto suknelės taip pat labai tinka nėščiosioms. Gražiai išsiuvinėta dekoltė sritis ir išplatėjantis apačioje sijonas gražiai atrodys trečiąjį nėštumo trimestrą.
 
Atkreipkite dėmesį ir į tiesaus silueto sukneles. Iš šonų jos turi papildomą medžiagos sluoksnį, kuris padeda šiek tiek užmaskuoti nėštumą.
 
Sėkmės!

» Rašyti komentarą