Virtuvėje populiariausi rudi atspalviai

Gamintojo nuotr.

Šiuolaikinė virtuvė namuose kasdien vaidina svarbesnį vaidmenį: šioje patalpoje žmogus turi jaustis maloniai, saugiai ir ramiai. Todėl spalvų pasirinkimas tampa vis atsakingesniu žingsniu.

Net neverta ginčytis, kad populiariausios virtuvės spalvos yra rudų, geltonų, raudonų atspalvių. Ir nepamirškime, kad pastelinės spalvos sugrąžino į madą senovišką stilių – kuklią eleganciją.

Tačiau atmosferą virtuvėje kuria ne tik sienos, durys, stalai ir kėdės.

Nederėtų pamiršti, kas jai suteikia didžiausią emociją – kasdieniai technologiniai įrankiai.

Virtuvinės technikos gamintojo „Franke“ kataloge vyrauja natūralios žemės bei akmens spalvos.


Franke“ atstovas Lietuvoje Remigijus Nacevičius pabrėžia, kad pastaruoju metu pačios populiariausios spalvos yra turinčios rudo atspalvio.

„Šios spalvos yra praktiškiausios ir mažiausiai valymui reiklios spalvos, - priminė R. Nacevičius. - Virtuvė - tai vieta, kur mes įsirengiame vis daugiau technikos. Technika mums asocijuojasi su daug metalo atspalvių. Taigi natūralios akmens spalvos, rusvi atspalviai suteikia šiai technikai šiek tiek atsvaros. Jie yra lengvai derinami su medžio atspalviais bei neatsibosta ilgą laiką“.

Žinoma, yra naujos mados ir tendencijos, kada ieškomi įdomesni sprendimai bei atsiranda poreikis susikurti išskirtinį dizainą.

Būtent dėl šios priežasties „Franke“ šiais metais pradėjo gaminti matinės „ginklo“ spalvos maišytuvus, kurie išsiskiria savo subtilumu.

Daug dėmesio jau spėjo sulaukti ir savo išsiskiriančia elegancija sužibėjęs visiškai blizgios subtilios juodos spalvos naujas maišytuvas „Smoked Shiny“. „Naujos spalvos yra ir plautuvėse, - priminė R. Nacevičius. - Šiuo metu yra itin madingas sendintas varis atsirado ir plautuvių atspalviuose. Kai kurios kolekcijos pasidengė visais vario detalių elementais – rankenėlės, ventiliai, maišytuvai, gartraukiai“.

» Rašyti komentarą