„X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė sudainavo Tarptautinių vaikų žaidynių himną

TV3 nuotr.

Liepą Kaune vyks didžiausias metų sporto renginys – Tarptautinės vaikų žaidynės. Laikinoji sostinė bus pirmasis miestas Lietuvoje ir Baltijos šalyse, kuriame vyks didžiausias vaikų sporto renginys. Kaune laukiama 1500 dalyvių iš daugiau nei 80 pasaulio miestų ir rengiamasi įspūdingai žaidynių atidarymo ceremonijai, kurią tiesiogiai transliuos TV3 televizija. Šių žaidynių himnu tapo Stanislavo Stavickio-Stano sukurta daina „Never give up“, kurią atlieka „X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė.

„Kai atrodo, kad vaikams įdomūs tik naujausi žaidimai telefone ar socialiniai tinklai, tai toks renginys kaip Tarptautinės vaikų žaidynės verčia labai plačiai nusišypsoti ir suprasti, kad ne viskas prarasta, kad jaunimas turi ir kitokių siekių ir tikslų“, – įsitikinęs dainos autorius. Stano džiaugiasi galimybe sukurti Tarptautinių vaikų žaidynių himną ir sportą lygina su muzika: „Sportas yra kaip muzika. Nesvarbu, ar tu gyvenime po to tą muziką ar sportą naudosi, bet jeigu jaunystėje tu groji fortepijonu, lankai muzikos mokyklą, tau formuojasi visai kitoks supratimas apie pasaulį. Toks vaikas yra gilesnis, jo smegenys kitaip vystosi. Taip pat yra ir su sportu. Sportuojantiems vaikams lieka esminis dalykas – mokėjimas nugalėti ir mokėjimas pralaimėti. Sportas duoda labai stiprų moralinį pagrindą gyvenime“.


Tarptautinių vaikų žaidynių Kaune dalyvių skaičius jau viršijo visus lūkesčius. Skaičiuojama, kad į Kauną suvažiuos dalyviai iš Pietų ir Šiaurės Amerikos, Azijos, Europos, Afrikos ir Australijos.

Liepos 4–9 dienomis Kaunas turės išskirtinę galimybę surengti vaikų olimpiada vadinamas Tarptautines vaikų žaidynes (International Children's Games), kurios kiekvienais metais vyksta vis kitame pasaulio mieste. Tarptautinių vaikų žaidynių veidu ir ambasadore sutiko tapti olimpinė čempionė Rūta Meilutytė, kurios žvaigždė pirmą kartą sužibo būtent šiose varžybose 2010 metais vykusiose Bahreino mieste Manamoje.

Įspūdingą tarptautinių vaikų žaidynių atidarymą stebėkite liepos 5 d. 19.30 val. per TV3.

» Rašyti komentarą