„Yves Delorme“ namų tekstilė vasariškiems sapnams

2014 metų pavasario - vasaros kolekcijas sukurti įkvepė lengvas vasaros brizas. „Yves Delorme“ pristato lengvutį spalvų žaismą, švelnų charakterį, verbenų gaivą, lauko gėlių jūroje paskendusius žiedlapius, aksominį drugelių plazdesį ir vasaros vakarų saulėlydį. Tai romantiška kolekcija, kuri perteiks šiltus jausmus, prabangias Prancūzijos tradicijas, satino švelnumas dovanos aksominį prisilietimą, o subtilūs žakardiniai karališki raštai suteiks gracijos ir prabangos įspūdį. „Yves Delorme“ kviečia mažuose, šviesiuose dalykuose atrasti didį stebuklą ir nepaprastą grožį!„Gal drugelių plazdenimas Brazilijoje sukels tornadą Meksikoje?"


Tai pasakė metereologas Edward Lorenz 1972 metais vienoje konferencijoje. Ar maža priežastis gali sukurti didelius padarinius? Drugelių plazdenimas galbūt taps didis įvykis, kuris sukurs visatą. Galima tik spėlioti ar mažas judantis taškelis gali sukurti planetą ir tapti didžiu reiškiniu?
Pažvelkite į Saturno planetos žiedus. Kiekviena žiedų juostelė sudaryta iš sudėtingų dalelių, dulkių, mažų palydovų, kurie susisijungia į svarbią visumą, besisukančia aplink planetą.
Plasnojančių drugelių dizainas – suteikia lengvumo, lengvabūdiškumo, spalvų ir lengvo vasariško plazdenimo.

Naują namų tekstilės kolekciją jau galite atrasti „C&D STYLE“ salonuose.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Austėja
2014-07-30 22:32
Šiemet labai populiarūs drugeliai. Bet mano kišenei priimtinesnė Dormeo patalynė su drugeliais.. Atrodo irgi ne prasčiau.